NARUČILI DA IM DONESU VOĆE U SPA, NAŠLI IH MRTVE: Detalji tragedije u Albaniji, stradala ruska porodica! (FOTO+VIDEO)
ČETVOROČLANA porodica, koja je pronađena u petak mrtva u spa centru luksuznog hotela u Albaniji, je svega sat vremena pre tragedije stigla u hotel.

Foto. East2west News
Sergej Burenkov (60) iz Moskve je sa suprugom Natalijom (58), ćerkom Katjom (31) i njenim dečkom Nikitom Belousovim (37) došao na odmor u Albaniju, a plan je bio da u hotelu ostanu sedam dana.
Kobnog dana porodica je, nedugo nakon prijavljivanja u hotel, poželela da se opusti u sauni, ali ih je osoblje ubrzo našlo mrtve. Veruje se da su preminuli od posledica gušenja.
Porodica je pre ulaska u saunu naručila da im donesu voće i piće u spa, ali kada je konobar došao da im javi da im je sve servirano već su svi bili mrtvi.
Policija u Albaniji istražuje sve okolnosti njihove smrti.

Foto. East2west News
- Nekoliko puta sam viknuo kako bi ih obavestio da im je hrana dostavljena, ali niko nije reagovao. Onda sam ušao u saunu i video da su mrtvi - rekao je radnik hotela za albanske medije.
Kako je naveo, jedna od žrtava je ležala na ležaljci, dvoje je bilo u sauni, a četvrta žrtva je sedela kraj bazena.
- Svi su bili ugušeni - rekao je radnik.
Iz policije su saopštili da su tela pronađena u 22.20 časova, i da su u pitanju ruski državljani.Mediji prenose da je čitavo osoblje hotela, koje se nalazi na 50 kilometara od Tirane, ispitano.

Foto. East2west News
Ispituje se i da li su preminuli konzumirali alkohol.
Albenijan dejli njuz je preneo da je grupa istražitelja koja vodi slučaj odlučila je da je reč o ubistvu, iako još nije završila istragu.
Preporučujemo

RUSKI TURISTI U ALBANIJI UBIJENI? Obrt u istrazi, pronašli četiri beživotna tela u sauni
18. 10. 2021. u 22:43

HOROR U ALBANIJI: U sauni hotela pronađena tela četvoro ruskih državljana
16. 10. 2021. u 07:48

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)