PAO REJTING ZBOG KORONE, INFLACIJE I NEZAPOSLENOSTI: Predsednik Brazila Bolsonaro nepopularniji nego ikada
17. 09. 2021. u 00:52
POPULARNOST brazilskog predsednika Žaira Bolsonara dostigla je najnižu tačku tokom njegovog mandata, pokazala je danas anketa Datafolhe.
Povezane vesti

PREDSEDNIK PROTIV VRHOVNOG SUDA: Bolsonaro pozvao senat da podnese tužbe protiv dvojice sudija
BRAZILSKI predsednik Žair Bolsonaro danas je pozvao Senat da podnese tužbe protiv dvojice sudija Vrhovnog suda, upozoravajući na "institucionalni krah" u njegovom najnovijem sukobu sa sudstvom, u vreme dok se vode istrage protiv njega i saveznika, što mu predstavlja pretnju, javlja Rojters.
14. 08. 2021. u 19:15

"JA NE ZNAM NIŠTA": Policija u Brazilu zaplenila više od jedne tone kokaina u avionu - pilot nije znao šta se dešava (VIDEO)
BRAZILSKA policija zaplenila je 1.304 kilograma kokaina prilikom pretresa jednog privatnog aviona na aerodromu u Fortalezi.
05. 08. 2021. u 21:36
Najnovije iz rubrike

POGINUO TV KOMENTATOR: Aleksandar prelazio prugu na nedozvoljenom mestu, a onda je došlo do tragedije
POZNATI sportski komentator Aleksandar Grišin tragično je preminuo u 48. godini.
05. 08. 2025. u 23:59

NJUJORK TAJMS: Skandal oko Epstina proširio se na veliki broj moćnih ličnost
VELIKI skandal oko osuđenog seksualnog prestupnika Džefrija Epstina proširio se na veliki broj poznatih i moćnih ličnosti, objavio je danas Njujork tajms.
05. 08. 2025. u 22:45

RIM JE RUSOFOBIČAN I PROUKRAJINSKI: Ruski ambasador u Italiji ocenio da Kremlj više apsolutno ne može da veruje svojim sagovornicima
„POSLE kovida, italijanska elita je izložena novim virusima: rusofobiji i ukrofiliji“, izjavio je ruski ambasador u Rimu Aleksej Paramanov u intervjuu za „Izvestiju“ koji prenosi „Stampa“, dodajući da „u ovom trenutku ne možemo imati poverenja u naše italijanske sagovornike“.
05. 08. 2025. u 22:30

AMERIKANCI U PANICI Nova smrtonosna ruska kombinacija: Stelt avion i hipersonična raketa, ovo je novi projektil za Su-57 (VIDEO)
RUSIJA nastavlja da širi granice vojne tehnologije.
05. 08. 2025. u 22:11

LIBANSKI PREMIJER: Pozvao vojsku da stavi sve oružje u zemlji pod kontrolu vlade
LIBANSKI premijer Navaf Salam izjavio je danas da je vlada naložila libanskoj vojsci da pripremi plan za konsolidaciju oružja pod državnom kontrolom do kraja godine, što znači da će Hezbolah i druge oružane grupe morati da se razoružaju, prenosi Rojters.
05. 08. 2025. u 21:49
Komentari (0)