"PROGLEDAĆU KROZ PRSTE ONIMA KOJI SU TO RADILI IZ NEHATA" Vučić najavio pomilovanja
27. 06. 2026. u 19:12
27. 06. 2026. u 19:12
27. 06. 2026. u 18:30 >> 19:11
27. 06. 2026. u 19:02
27. 06. 2026. u 18:47
26. 06. 2026. u 12:47
27. 06. 2026. u 17:33
Dunwich
11.09.2021. 13:40
Da nije bilo Arapa ne bi bilo ni 9/11. Bilo bi IX/XI.
Teroristički Napad
11.09.2021. 14:36
Kasetnim bombama na Niš, deca vrište trudnice osakaćene, gadjan centar grada i gradska bolnica, naselje Duvanište ... Aleksinac, centar grada, putnički voz kod Grdelice, Varvatinski most, autobusi Nis Ekspresa, ... i ostali gradovi Srbije. To treba da se ponavlja a ameri na zalost nisu shvatili posle 11 septemra da ono sto njih boli je samo promil od onoga što oni čine širom sveta
vladimir
12.09.2021. 01:05
Toliko licemernog amaterizma, već vidjenog 1933. u nacističkoj Nemačkoj u tzv. "kristalnoj noći" /paljenje Rajhstaga/ gde su okrivljenji Jevreji, amerikanci prave "dečije pozorište" sa dva solitera u Njujorku da bi "stigli" do Avgavistana, da bi POKRALI što više državnih resursa i PORAŽENI, posle učinjenog /jebo žrtve/ zločina pobegli iz zemlje! Šta je sledeće ....
Mica
12.09.2021. 01:41
@vladimir - Bravooo!