TRAMP POBESNEO ZBOG BAJDENA! "Kakva će to sramota biti kada talibani podignu zastavu iznad američke ambasade"
BIVŠI američki predsednik Donald Tramp prokomentarisao je trenutnu situaciju u Avganistanu i optužio aktuelnu administraciju Bele kuće da ne poštuje njegov plan.
Foto: AP Photo/LM Otero, File/AP Photo/Hamed Sarfarazi
Tramp tvrdi da je njegov plan štitio američko osoblje i imovinu, a takođe garantovao da talibani neće preuzeti američku ambasadu ili obezbediti sebi bazu za nove napade na Sjedinjene Države.
- Kakva će sramota biti kada talibani podignu zastavu iznad američke ambasade u Kabulu. Ovo je potpuni neuspeh zbog slabosti, nesposobnosti i potpune strateške nedoslednosti - istakao je Donald Tramp i dodao da talibani sada nemaju straha, niti poštuju Ameriku ili njenu snagu.
(Alo)
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (3)