HAPŠENJE ZBOG LAŽNIH POTVRDA O VAKCINACIJI: Naplaćivala ih 350 evra, pronašli joj listu naručilaca
JEDNA Francuskinja (30) iz Grenobla uhapšena je zbog osnovane summnje da je izrađivala i prodavala lažne sertifikate o vakcinaciji.

Foto Tanjug-AP
U saopštenju lokalne policije se navodi da je osumnjičena privedena na svom radnom mestu u Centru za vakcinaciju u Grenoblu, kao i da je u njenoj tašni pronađena lista sa imenima naručilaca sertifikata i njihovim ličnim podacima, prenosi TV kanal LCI.
Policija je ustanovila da je žena naplaćivala za lažne potvrde između 250 i 350 evra, kao i da je do hapšenja prodala više od 10 falsifikata.
Ukoliko je sud proglasi krivom, preti joj zatvorska kazna do sedam godina i novčana kazna u iznosu od 100.000 evra.
Preporučujemo

U KAZAHSTANU KORONA VIRUS NA VRHUNCU: Rekordan dnevni broj novozaraženih - 6.521
24. 07. 2021. u 09:42

PRONAĐEN VIRUS STAR 15 HILjADA GODINA: Krio se u glečeru na tibetanskoj visoravni
24. 07. 2021. u 08:11

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

"ZBOGOM GURUU ZORANU" Umro vođa naše legendarne grupe; bend prestaje da postoji? Otišao svega nekoliko dana posle vesti o bolesti
GRUPU su osnovali uz veliku podršku i vetar u leđa Bore Đorđevića i "Riblje čorbe".
04. 05. 2025. u 19:43 >> 19:47
Komentari (0)