ČEŠKA je danas otvorila restorane u sklopu ublažavanja antikovid mera, saopštio je ministar zdravlja Adam Vojteč.
Povezane vesti

MINISTRI AUSTRIJE, ČEŠKE I SLOVENIJE: Ne odlagati pregovore sa državama Zapadnog Balkana
MINISTRI inostranih poslova Austrije Aleksandar Šalenberg, Češke Jakub Kulhanek i Slovenije Anže Logar izjavili su danas u Tirani da nema razloga za odlaganje pokretanja pristupnih pregovora sa Albanijom i Severnom Makedonijom o članstvu u Evropskoj uniji.
23. 05. 2021. u 16:27

MILOŠ ZEMAN SNAŽNO UZ SRBIJU: Rekao sam Vučiću da ne podleže pritiscima oko Kosova i Metohije, naše zemlje nisu kolonija EU
PREDSEDNIK Češke Miloš Zeman u intervjuu nakon posete predsednika Srbije Aleksandra Vučića ovoj zemlji, kaže da se Srbiji zbog NATO bombardovanja izvinio lično, ali i kao predsednik države i dodaje da je to bombardovanje bilo nezakonito.
20. 05. 2021. u 19:14

PREMIJERNI "MIKELANĐELO": Balet u jednom činu na Velikoj sceni Narodnog pozorišta
NA Velikoj sceni Narodnog pozorišta večeras (20.maja) je premijerno izvođenje baleta u jednom činu "Mikelanđelo" Koreografiju, režiju i izbor muzike potpisuje gost iz Češke Mario Radačovski, a iz ove zemlje dolazi i Marek Holi koji je uradio scenografiju i dizajn svetla.
20. 05. 2021. u 17:42

NATAŠA KANDIĆ SRAMNO NAPALA ZEMANA ZBOG IZVINJENJA: "Nije čuo da je vojska i policija Srbije za 78 dana pobila više od 7.000 albanskih civila"
NATAŠA Kandić napala je na svom Tviter profilu češkog predsednika Miloša Zemana zato što se izvinio za učestvovanje njegove zemlje u NATO bombardovanju Savezne Republike Jugoslavije 1999. godine.
20. 05. 2021. u 12:20

ČEŠKI POSLANIK: Miloš Zeman povukao pravi potez, dugujemo to srpskom narodu
Predsednik Češke Miloš Zeman izjavio je u utorak da je bombardovanje SRJ bila greška i zamolio srpski narod za oproštaj.
19. 05. 2021. u 20:51
Najnovije iz rubrike

KO JE KOGA TUKAO? Princ Hari tvrdi da nije raskrvario nos svom stricu Endrjuu
BRITANSKI princ Hari negirao je da je raskrvario nos svom stricu princu Endrjuu tokom tuče na jednom porodičnom skupu 2013. godine, kako se to navodi u novoj biografiji vojvode od Jorka čije odlomke je objavio Dejli mejl.
03. 08. 2025. u 23:29

TAJVAN OPET DIŽE PANIKU: Kukaju da će Kina napasti sopstvenu teritoriju
ZAMENIK ministra spoljnih poslova Fransoa Vu u intervjuu za Skaj Njuz koji je objavljen juče izjavio je da se "Kina sprema za invaziju na Tajvan".
03. 08. 2025. u 23:06

NEVREME UDARA IZ SVE SNAGE PO HRVATSKOJ: Otkazane manifestacije pre 4. avgusta zbog obilne kiše, muke i sa fudbalom na Poljudu
SNAŽNO nevreme, praćeno obilnom kišom i grmljavinom, pogodilo je danas hrvatsko primorje, što je dovelo do brojnih poteškoća i otkazivanja javnih manifestacija.
03. 08. 2025. u 22:27

PROBUĐEN NAKON POLA MILENIJUMA: Vulkan izbacuje pepeo čak 6,7 kilometra u visinu (FOTO/VIDEO)
Prvi put nakon više od 500 godina, uspavani vulkan ponovo je aktivan, a prema rečima stručnjaka erupcija vulkana na istoku Rusije je možda povezan sa zemljotresom jačine 8,8 stepeni Rihterove skale prošle nedelje, rekli su stručnjaci.
03. 08. 2025. u 22:22

EVAKUACIJA U TOKU, DESETINE PUTEVA URUŠENO: Katastrofalne oluje pogodile Kinu (FOTO/VIDEO)
OLUJNA kiša i nevreme pogodili su tokom vikenda nekoliko oblasti Kine, zbog čega je evakuisano preko 300 stanovnika u četvrtima grada Džaoćing u južnoj provinciji Guangdong, a urušene su na desetine puteva, prenose danas kineski mediji.
03. 08. 2025. u 19:41
Komentari (0)