UŽAS U BOLNICI: Pacijent hteo da zapali cigaretu, planula zaštitna maska, vatra zahvatila celo telo nesrećnog čoveka
NA Odeljenju psihijatrije Opšte bolnice u Koprivnici zapalio se pacijent, koji je nosio zaštitnu masku, a hteo je da zapali cigaretu.
Foto: EPA
Pacijent je prebačen u zagrebačku Kliniku za traumatologiju, a vatra mu je zahvatila skoro celo telo i u teškom je stanju, preneo je hrvatski portal Index, pozivajući se na lokalne medije.
Incident se dogodio 10. marta u popodnevnim satima, a prema nezvaničnim informacijama reč je o nesrećnom slučaju.
Iz bolnice i policije se zasad ne izjašnjavaju o događaju.
Preporučujemo
"SUTRA IZNOSIMO DOKAZE" Orban o cevovodu "Družba": Prekinućemo blokadu Zelenskog
01. 03. 2026. u 23:03
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)