UHVAĆENI SLOVENCI SA LAŽNIM PCR TESTOVIMA: Deca ih pravila na kompjuterima, pokušali da pređu granicu sa Hrvatskom
PETORO slovenačkih državljana zatečeno je na graničnom prelazu Plovanija u pokušaju prelaska državne granice Hrvatske sa Slovenijom sa lažnim PCR testovima, saopštila je danas istarska Uprava policije.

Foto EPA
Lažni PCR test najpre je otkriven kod muškarca starog 43-godine koji ga je kupio u Ljubljani, a zatim su uhvaćena dva maloletnika koja su priznala da su nalaze sami napravili na svom kompjuteru.
Malo kasnije uhapšeni su muškarac i žena za koje se utvrdilo da su lažne PCR testove takođe napravili na kompjuteru.
Kako se navodi, protiv svih osumnjičenih policija će podneti krivične prijave nadležnom državnom tužilaštvu zbog falsifikovanja isprava.

RUSKI AVIONI UŠLI U DRŽAVU NATO, ZADRŽALI SE 12 MINUTA: "Ovo je neprihvatiljvo i neviđeno brutalno"
TRI ruska borbena aviona MIG-31 ušla su danas u estonski vazdušni prostor u oblasti ostrva Vajndlo bez dozvole i ostala u estonskom vazdušnom prostoru skoro 12 minuta, preneo je estonski portal "Err.ee".
19. 09. 2025. u 17:00

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

PREMINULA BAKA CANA: U njenoj kući snimana je čuvena serija "Selo gori, a baba se češlja"
Serija "Selo gori, a baba se češlja" reditelja Radoša Bajića osvojila je srca čitave Srbije, i uz nju su odrasle mnoge generacije.
23. 09. 2025. u 08:36
Komentari (0)