STRAVIČNA NESREĆA NA AUTO-PUTU: Automobil se u punoj brzini zakucao u naplatnu kućicu, poginuo radnik
TEŠKA saobraćajna nesreća dogodila se u subotu ujutru oko 5:30 na autoputu A11 Zagreb-Sisak kod naplatnih kućica Mraclin u kojoj je poginula jedna osoba.
Foto: JVP Velika Gorica
Vozač BMW-a sisačkih oznaka izrazito velikom brzinom zabio se u prateći objekat pored naplatne rampe u kome se nalazio radnik Hrvatskih autocesta.
Automobil je jurio u smeru Siska i iz trake za ENC naplatu doslovce uleteo u objekat i na mestu usmrtio radnika HAC-a koji je unutra sedeo na radnom mestu.
Vozač BMW-a teško je povređen, a sve hitne službe stigle su na mesto događaja.
Ubiđaj je u toku.
Preporučujemo
SPREČEN TERORISTIČKI NAPAD U MOSKVI: Blokirana akcija ukrajinske službe
03. 04. 2026. u 16:03
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)