OGLASIO SE OTPRAVNIK POSLOVA AMBASADE SRBIJE U HRVATSKOJ: Na putu ka Glini nema kuće koja nije oštećena
30. 12. 2020. u 11:46
OTPRAVNIK poslova ambasade Srbije u Hrvatskoj Davor Trkulja izjavio je da gotovo da "ne postoji nijedna kuća u selima u kojima žive Srbi koja nije oštećena u zemljotresu" koji je juče pogodio Hrvatsku.
Povezane vesti
JEZIVO: Ovo je zvuk zemljotresa u Petrinji!
HRVATSKU je juče potresao potres snage 6.2 po Rihteru.
30. 12. 2020. u 07:37
NAROD SE SMRZAVA U GLINI: Noć proveli u automobilima, ljudi ne žele da napuste svoje kuće
GRADONAČELNIK Gline Stjepan Kostanjević upozorio je da dođe li do novog potresa, pitanje je mogu li zgrade koje su ostale - ostati čitave.
30. 12. 2020. u 07:23
PRE POLA GODINE JE KUPIO KUĆU, A SADA JE MRTAV: Zamenica gradonačelnika Gline nije krila suze zbog poginulog mladića iz Majskih Poljana
ZAMENICA gradonačelnika Gline Branka Bakšić Mitić nije mogla suspregnuti suze dok je opisivala situaciju u kojoj se našao njen grad. U mestu Majske Poljane pored Gline poginulo je pet ljudi, među njima otac i sin, te još tri osobe.
30. 12. 2020. u 00:01
SRUŠENA I SRPSKA CRKVA: Svetinja u Majskim Poljanama stradala u zemljotresu
KAKO "Novosti" saznaju, u zemljotresu koji je pogodio Hrvatsku, u srpskom selu Majske Poljane kraj Gline stradala je i srpska crkva.
29. 12. 2020. u 22:22
VELIKA TUGA: Ovo su imena stradalih Srba u zemljotresu u Hrvatskoj
U SRPSKOM selu Majske Poljane kraj Gline poginulo je troje Srba i dvoje Hrvata iz BiH.
29. 12. 2020. u 21:52
Najnovije iz rubrike
RAMPA ZA TRAMPA? Demokratski senatori podneli rezoluciju da spreče napad na Kubu
GRUPA američkih senatora iz redova Demokratske stranke podnela je danas rezoluciju kojom se zahteva da se predsednik SAD Donald Tramp spreči da upotrebi vojsku protiv Kube, preneli su američki mediji.
20. 05. 2026. u 21:17
MAĐAR SKREĆE SA ORBANOVOG KURSA: Otvorićemo novo poglavlje u odnosima sa Ukrajinom
MINISTARSTVA spoljnih poslova Mađarske i Ukrajine započela su tehničke konsultacije usmerene na rešavanje sporova u bilateralnim odnosima, saopštili su danas premijer Peter Mađar i njegova ministarka spoljnih poslova Anita Orban.
20. 05. 2026. u 21:04
KAKAV ŠOK-OBRT: Tramp se oglasio po pitanju Raula Kastra i Kube
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp oglasio se nakon podizanja optužnice protiv bivšeg kubanskog lidera Raula Kastra.
20. 05. 2026. u 20:56
Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
20. 05. 2026. u 20:47
SAD HOĆE DA UBIJU RAULA KASTRA: Oglasilo se Ministarstvo - Proći će mnogo gore nego Maduro
OPTUŽBE američkih vlasti protiv bivšeg kubanskog lidera Raula Kastra i drugih nose smrtnu kaznu ili doživotni zatvor, saopštilo je Ministarstvo pravde SAD.
20. 05. 2026. u 20:28
Komentari (0)