POPADALI DELOVI ZGRADE: Potres jako oštetio hrvatsko Ministarstvo odbrane u Zagrebu
RAZORAN potres s epicentrom kod Petrinje koji se u 12,19 sati osetio širom Hrvatske jačine 6,2, oštetio je i zgradu MORH .

Foto: HRT printskrin
Popadali su delovi zgrade.
Načinjena je velika materijalna šteta.
Preporučujemo

LjUDI BEŽE IZ ZAGREBA: Potpuni kolaps na ulicama (UZNEMIRUJUĆI FOTO/VIDEO)
29. 12. 2020. u 13:56

U PETRINjI POGINULA DEVOJČICA: Imala je samo 12 godina (UZNEMIRUJUĆI FOTO)
29. 12. 2020. u 13:59

KRICI ODJEKUJU PETRINjOM: Gradonačelnik potvrdio najgore vesti (UZNEMIRUJUĆI FOTO)
29. 12. 2020. u 13:23

ZEMLjOTRES POGODIO HRVATSKU: Svi detalji jakih potresa koji su pogodili Petrinje (FOTO/VIDEO)
29. 12. 2020. u 12:31 >> 16:36

"NOVOSTI" SAZNAJU: Nakon Litvanije, još jedna država zabranila prelet srpskog aviona do Moskve
NAKON Litvanije, i letonske vlasti zabranile su prelet srpskog aviona do Moskve u kome je trebalo da bude predsednik Srbije Aleksandar Vučić, saznaju "Novosti".
06. 05. 2025. u 18:27

NEBENZJA ODUVAO LAŽNOG VISOKOG PREDSTAVNIKA ŠMITA, PA IZAŠAO IZ SALE: Neću da te slušam, nemaš pravo da govoriš!
U SAVETU bezbednosti Ujedinjenih nacija je u toku redovna polugodišnja sednica o situaciji u BiH na kojoj je ruski ambasador Vasilij Nebenzja izjavio je da Kristijan Šmit nema pravo da govori u ime međunarodne zajednice u Savetu bezbednost, a onda izašao iz sale ne želevši da ga sluša.
06. 05. 2025. u 17:03

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)