NOVI CRNI REKORD U HRVATSKOJ: Broj novozaraženih prešao 3.500, korona odnela 47 života

Tatjana Marković

21. 11. 2020. u 18:51

U HRVATSKOJ je u poslednja 24 sata potvrđeno 3.573 slučaja korona virusa, a preminulo je 47 osoba.

НОВИ ЦРНИ РЕКОРД У ХРВАТСКОЈ: Број новозаражених прешао 3.500, корона однела 47 живота

Foto: Depositphotos

To je najveći broj novih dnevnih slučajeva zaraze od početka epidemije.

Hospitalizovan je 1.981 pacijenat, od kojih je 213 na respiratoru. Preminulo je 47 osoba, prenosi index.hr.

Od početka epidemije, u Hrvatskoj je potvrđeno 100.410 slučajeva korona virusa, od kojih su 1.304 osobe umrle, a oporavilo se 80.027 osoba.

Do danas je ukupno testirano 667.749 osoba, od toga 9.877 u poslednja 24 sata.

Grad Zagreb danas ima 822 nova slučaja virusa korona, podaci su Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

Broj novozaraženih u Zagrebu je u odnosu na juče povećan za 198 slučajeva.

Trenutno je u prestonici Hrvatske 3.481 aktivan slučaj, prenose hrvatski mediji.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.

09. 01. 2026. u 10:22

VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

Stručnost, poverenje i humani pristup pacijentima je stub zdravstva