U HRVATSKOJ PREMINULA RIJALITI ZVEZDA: Bio je samohrani otac koji je pre 14 godina postao udovac
U 49. godini života, od posledica plućne bolesti, te pretrpljenog moždanog udara, preminuo je kandidat prve sezone "Života na vagi" Damir Leskovec, piše RTL.
Foto: Printskrin
Bio je samohrani otac koji je pre 14 godina postao udovac, a radio je kao čuvar i vozač da bi uzdržavao sebe i kćerku Valentinu.
Pri ulasku u rijaliti šou 2017. godine, Damir je imao zdravstvenih problema. Tada je imao 173.9 kilograma, a izgubio je nešto više od 18 kilograma. Sprijateljio se s mnogim kandidatima tokom rijalitija, uključujući i Gabrijelu Crnjac koja je potvrdila ovu vest zajedničkim prijateljima.
RTL je izrazio žaljenje porodici i prijateljima pokojnog Damira:
- Duboko smo potreseni vešću o Damirovom preranom odlasku. Izražavamo duboko saučešće porodici i prijateljima. Neka mu je laka zemlja - napisali su.
Preporučujemo
"OVO NIJE ŠALA": Najcrnji dan u Hrvatskoj, rekordan broj novih slučajeva u Zagrebu
24. 10. 2020. u 10:25 >> 10:40
GLOBALNA REVIZIJA ISTORIJE: Medijska “nacifikacija” srpskog naroda (7)
24. 10. 2020. u 20:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)