SEZONA U SUTOMORU NIKAD GORA: Dosad su nam pazari bili oko 800 evra, sad su jedva 20 ili 30 (VIDEO)
30. 07. 2020. u 12:52
IAKO je letnja turistička sezona u zamahu, u Sutomoru, gosti su retki, što potvrđuje i turistički radnik Luka Janković.
Povezane vesti
PAKAO VREBA U MORU: Ove morske nemani mogu da vam unište letovanje, jedna je smrtonosna
HILjADE turista svakog leta hrle na grčke plaže, ali pored sunca i kristalno čistog mora, u vodi vrebaju i opasnosti koje mogu ozbiljno da ugroze zdravlje. Sručnjaci upozoravaju na morske vrste sa kojima susret može da se završi u ambulanti, a u pojedinim slučajevima i mnogo ozbiljnije.
19. 06. 2026. u 11:05
Najnovije iz rubrike
JAPANCI SU U 22. VEKU: Tokio uvodi BESPILOTNE PODMORNICE koje će harati Pacifikom
JAPANSKA vlada razmatra razvoj i uvođenje bespilotnih podmornica opremljenih protivbrodskim naoružanjem u okviru planova za jačanje odbrambenih sposobnosti u Tihom okeanu, izjavili su danas izvori upoznati sa planovima.
27. 06. 2026. u 16:30
Odbor za zaštitu prava Srba u FBiH: Uništeno između 60 i 80 pravoslavnih spomenika
ODBOR za zaštitu prava Srba u Federaciji Bosni i Hercegovini saopštio je danas da je na groblju u Zaselju kod Travnika uništeno između 60 i 80 pravoslavnih spomenika.
27. 06. 2026. u 16:23
HEZBOLAH UVLAČI BLISKI ISTOK U OGANJ PAKLA: Ne priznaju sporazum Libana i Izraela, spremaju haos
ON je u saopštenju naveo da svaki pokušaj povezivanja povlačenja Izraela iz južnog Libana sa razoružavanjem te organizacije predstavlja "crvenu liniju".
27. 06. 2026. u 15:57
U ISTOM MESTU ZA PAR SAT UNIŠTENA TRI MIG-29: Brutalan poraz za ukrajinsku vojsku, Rusi udaraju, Boga ne mole (VIDEO)
UKRAJINSKI lovac MiG-29 izgubljen je tokom borbene misije u Poltavskoj oblasti tokom noći 27. juna, ali se pilot uspešno katapultirao.
27. 06. 2026. u 14:56
TRAGEDIJA U HRVATSKOJ: Mladić se utopio na jezeru
U ZAGREBAČKOM jezeru Jarun tokom protekle noći se utopio muškarac (28), saopštila je danas Policijska uprava Zagreb.
27. 06. 2026. u 14:38
Zbole
30.07.2020. 13:47
Sav sam potresao, leva trepavica mo zaigrala. Dosta ste se bogatili od nas, sva rukovodeca mesta zauzeli, 10 godina smo vam davali od plate da vam pomognemo i sad, sta, nema vise.....eto vam ga Milo pa neka vam pomogne.
Gazda
31.07.2020. 12:02
Prvu nelagodu sam na vašem moru osetio davne 2007.god. Tad sam shvatio u kom pravcu Milo vodi CG, a tad sam i sebi rekao ,,nikad više odmor u CG dok je ovo rukovodstvo na vlasti. Nije to ona CG koju sam ranije poznavao, žao mi je mnogih ljudi koji nisu ostrašćeni Milovom politikom. Kao što od tada, posle te 2007 letujem u Grčkoj i mnogi moji sugrađani već godinama idu istim putem. Poruka svim Crnogorcima i Srbima u CG, vi ste braća nemoj te dozvoliti da vas zavađaju a Milova vrhuška za to vreme se bahati i bogati, a vi obični ljudi živite na ivici siromaštva.
SRBIN
05.08.2020. 08:59
E bas sam se nasekirao sto ste pukli. Molicete da vam dodju Srbi na more ali malo je budala koji ce vam otici.