STANOVNIŠTVO u blizini deponije Uborak u Mostaru naređena je evakuacija nakon što je jutros ponovo izbio požar koji ugrožava obližnja naselja, potvrđeno je danas nakon sednice Kriznog štaba Grada Mostara.

Komentari (0)