SKANDAL! Šolakove Vijesti poručuju: Nije to nista strašno kad se skandira “Ubij Srbina”! (FOTO)
NA FUDBALSKOJ utakmici između Hrvatske i Crne Gore sinoć orilo se "Ubij Srbina"
Foto: Printscreen
Ovaj jezivi poklič tamo gde mu nikako mesto nije - na fudbalskoj utakmciji, pak, za Šolakove "Vijesti" iz Podgorice nije - ništa strašno!
Tako je u "Vijestima" objavljeno da je utakmica protekla u "pravoj sportskoj i prijateljskoj atmosferi".
Istakli su aplauze hrvatskim vatrogascima, kao i sramni transparent kojim se Crnogorci "izvinjavaju Hrvatima za Dubrovnik".
"A da li zbog tog ili tek igrom slučaja sa severne tribine se zaorilo "Ubij Srbina", pokušavaju da relativiziju ovaj skandal podgoričke "Vijesti".
Pogledajte kako je izgledao njihov "izveštaj":
Foto: Printscreen
Preporučujemo
I "NjUJORK TAJMS" O TOMPSONU: Pozdrav gori od nacističkog za novu generaciju ustaša
25. 08. 2025. u 16:36
PUTIN O ISPORUCI "TOMAHAVKA": Ako Ukrajina napadne oružjem dugog dometa, odgovor će biti zapanjujući
AKO Ukrajina pokrene napade oružjem dugog dometa na Rusiju, odgovor će biti zapanjujući, izjavio je danas ruski predsednik Vladimir Putin.
23. 10. 2025. u 17:59
STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38
ZEMLjOTRES USRED DNEVNIKA: Voditeljka se obratila u strahu: "Nadam se da će biti sve u redu" (VIDEO)
DOK je čitala vesti u noćnom Dnevniku, prekinuo ju je zemljotres...
24. 10. 2025. u 19:43
Komentari (0)