POLICIJA POZVALA BIVŠEG MINISTRA NA SASLUŠANJE: Utvrđuje se da li je umešan u izdavanje licence diskoteci u Kočanima
BIVŠI ministar privrede Krešnik Bekteši pozvan je na saslušanje u policijsku stanicu Karpoš, zbog falsifikovane dozvole diskoteci Kočanima u kojoj je život izgubilo najmanje 59 ljudi.
Foto: Tanjug
Policija utvrđuje da li je ministar učestvovao u izdavanju licence.
Prethodno je ministar unutrašnjih poslova Panče Toškovski izjavio da je priveden bivši državni sekretar ministarstva i šef sektora u ministarstvu.
Preporučujemo
ŠTA SE OVO DEŠAVA U BRISELU? EU ubeđuje Belgiju da prihvati plan koji bi razbesneo Rusiju, vode se razgovori van glavne sale samita
EVROPSKA komisija i Belgija trenutno vode intenzivne razgovore van glavne sale samita kako bi usaglasile najosetljivije delove plana Evropske unije za korišćenje 210 milijardi evra zamrznute ruske imovine u korist Ukrajine, reklo je za Politiko pet diplomata i zvaničnika EU upoznatih sa tokom pregovora.
18. 12. 2025. u 16:38
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (0)