TROJE DECE IZGORELO U POŽARU KOD ČAKOVCA: Nezapamćena tragedija u Hrvatskoj
STRAŠNA tragedija dogodila se sinoć u romskom naselju Kuršanec kod Čakovca.

FOTO TANJUG/ FOTO HINA/ TOMISLAV PAVLEK
Kako je Indeksu rekla hrvatska policija, požar je izbio u porodičnoj kući.
Potvrdili su da ima poginulih.
Prema prvim informacijama, u požaru koji je zahvatio kuću život je izgubilo troje dece 2018., 2016. i 2022. godišta.
Beba rođena prošle godine je spasena.
- Cela zajednica je u šoku. Ovo je nenadoknadiv gubitak za porodicu i celo naše naselje - izjavio je za sajt Međimurski.hr Matjaš Dido Oršuš, predsednik romske zajednice u Međimurju, koji je duboko potresen ovim tragičnim događajem.
Još uvek nisu poznati svi detalji okolnosti pod kojima je došlo do požara.
Iz kuće koju je zahvatila vatra na ulicu su uspeli da izađu 29-godišnjak i 25-godišnjakinja koja je u rukama nosila dete.
(Index)

"POČELO JE!" IRAN POTVRDIO DA JE U TOKU VELIKI NAPAD: Rakete lete širom Izraela, odjekuju sirene za vazdušnu opasnost!
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 10:14

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

INCEST UNIŠTIO PORODICU: Glumici brat krstio ćerku, a ona ga zavela i rodila mu sina
SLAVNA glumica Greta Skaki u jednom momentu je bila tema svih medija, nakon što je obelodalila da je u romansi sa svojim bratom od tetke Karlom Montegacom. Ova romansa razorila je njenu porodicu, a njih dvoje su se u jednom momentu čak i zakleli na večnu ljubav.
21. 06. 2025. u 10:39
Komentari (1)