"GORI" NA SVE STRANE: Danas vrhunac toplotnog talasa u regionu, očekuje se čak 40 stepeni

21. 06. 2024. u 10:05
U BiH i Hrvatskoj danas se očekuje vrhunac toplotnog talasa i maksimalna temperatura vazduha do 40 stepeni, a na hrvatskom primorju se ponegde temperatura ni tokom noći nije spustila ispod 30 stepeni.
Povezane vesti

SRBIJA ZAROBLJENA POD LUCIFEROM: Temperatura skače na skoro 40, ne vidi se kraj paklu, a postoji šansa i za superćelijske oluje (MAPE)
SMENA sunca i oblaka s mestimičnom kišom očekuje se danas pre podne, a posle podne će početi da se razvedrava. Maksimalna dnevna temperatura će biti 23-24 stepeni, a već za vikend biće znatno toplije, čak do 35 stepeni, i prema rečima meteorologa Ivana Ristića od ponedeljka 2. juna ulazimo u dugotrajnu vrućinu, a pošto će afrički anticiklon narednih deset dana da se proširi na veći deo Evrope kod nas će zahvatiti deo Vojvodine, što znači da će temperatura biti i do 36-37 stepeni.
30. 05. 2025. u 08:26
Najnovije iz rubrike

"ALI HAMNEI JE"MODERNI HITLER" Netanjahu poručio: Sada je "Ili mi, ili oni", 80 odsto Iranaca mrzi svoju vladu
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu ponovio je danas stav u prilog promeni režima u Teheranu sugerišući da trenutni rat može da olakša sporazume o normalizaciji odnosa između Izraela i arapskih država.
18. 06. 2025. u 00:23

"MI SMO IM ZA PETAMA": Izraelski avioni udaraju po iranskim bazama u Isfahanu (VIDEO)
Izraelsko ratno vazduhoplovstvo izvelo je napade na 12 balističkih lansirnih pozicija u Isfahanu u Iranu, izjavio je večeras portparol izraelske vojske Efi Defrin.
18. 06. 2025. u 00:11

KORISTIĆE U IRANU DŽINOVSKE „BOMBE ZA RAZBIJANJE BUNKERA"? Završen sastanak u Sobi za krizne situacije u Beloj kući, Tramp se još nije oglasio
Predsednik SAD Donald Tramp sastao se u Sobi za krizne situacije u Beloj kući sa svojim timom za nacionalnu bezbednost zbog rata između Izraela i Irana.
18. 06. 2025. u 00:05

POSLE NASILJA I PLJAČKI: Gradonačelnica Los Anđelesa ukinula policijski čas u centralnom delu grada
Gradonačelnica Los Anđelesa Karen Bas ukinula je danas policijski čas uveden u jednom delu centra grada radi suzbijanja kriminala nakon policijskih racija na ilegalne migrante.
17. 06. 2025. u 23:59

BEZ TELEFONA U ŠKOLAMA U ITALIJI: Mobilni zabranjeni u svim osnovnim i srednjim školama
Nakon što je prošle godine zabranio korišćenje mobilnih telefona u osnovnim školama, italijanski ministar za obrazovanje i zasluge, Đuzepe Valditara, proširio je tu zabranu i na srednje škole i sve profesionalne i tehničke institute.
17. 06. 2025. u 23:00
Komentari (0)