DEVOJKA MAJCI ZARILA NOŽ U GRUDNI KOŠ: Užas u Hrvatskoj - Žena s teškim povredama zadržana u bolnici
Devojka (23) je kuhinjskim nožem napala svoju majku (55) u Kaštelima, u Hrvatskoj.

Foto: Arhiva VN
Kako je objavila tamošnja policija, a preneli mediji, napad se dogodio 1. januara, dok je devojka u međuvremenu predata pritvorskom nadzorniku uz krivičnu prijavu za pokušaj ubistva.
Istragom je utvrđeno da je 23-godišnjakinja u stanu majci nanela teške povrede oštrim predmetom u području rebara. Povređena 55-godišnjakinja je prevezena u KBC Spli i zadržana na daljem lečenju.
Devojka je odmah uhapšena i privedena na ispitivanje, navela je Policijska uprava splitsko-dalmatinska.
Kako se nezvanično saznaje, ovo nije prvi put da devojka fizički nasrće na članove porodice. Još nije poznat motiv njenog napada na majku.
(Večernji)
Preporučujemo

ZIMA SAMO KALENDARSKI: Nova godina širom Jadrana proslavljena kupanjem u moru (FOTO)
01. 01. 2024. u 23:24

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

HAOS U HRVATSKOJ: Zagreb u blokadi, zatvaraju se 3 glavna mosta, a saobraćaj se obustavlja zbog koncerta Tompsona
VEĆ JE počelo fazno obustavljanje saobraćaja u oblasti oko Hipodroma - 11 dana pre koncerta.
24. 06. 2025. u 12:24
Komentari (1)