ZABAVA ZAVRŠILA LOŠE: Divljao automobilom pa se "zabio" u policiju
HRVATSKI mediji objavili su snimak divljanja BMV-a u Splitu koji se navodno dogodio u ponedeljak.
Foto: Printskrin/Fesjbuk
Naime, mladić je driftao na industrijskom parkingu u splitskom naselju Stinice. Posle nekoliko trenutaka video snimka, policijski auto juri, a BMV se zatim zabija u njega.
Tada se vidi kako mlađi muškarac izlazi iz BMV-a, kao i policajci koji mu prilaze.
Foto: Printskrin/Fesjbuk
Industrijski parking u splitskim Stinicama određen broj vozača koristi za divljanje. Ovog puta policija je uhvatila vozača, ali po cenu toga što je vozač BMV-a naleteo na njih kada su stigli da intervenišu.
(Index.hr)
BONUS VIDEO: STRAŠNO NEVREME U PODGORICI: Padao grad veličine lešnika
Preporučujemo
NACIZAM SE OPET BUDI U ZAGREBU: U Saboru ustaški pozdrav "za dom spremni" (VIDEO)
19. 04. 2023. u 22:05
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
JK ŠOKIRALA: Otkrila otkad NIJE spavala sa Duškom, a bili još u braku - posredi su GODINE
PEVAČICA Jelena Karleuša, gostovala je kod svog prijatelja i voditelja Bojana Jovanovskog, poznatijeg kao Boki 13.
31. 12. 2025. u 13:35
Komentari (0)