GRIZAO DEVOJČICU PO RUKAMA I RAMENU: Podignute optužnice protiv dva pedofila u BiH
TUŽILAŠTVO Zeničko-dobojskog kantona podiglo je optužnice protiv dvojice pedofila, od kojih se jedan tereti za iskorišćavanje deteta ili maloletnika radi pornografije, a drugi za bludne radnje.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Opštinski sud u Visokom potvrdio je optužnicu protiv K. V. (25) iz Breze koji je optužen da je u oktobru 2020. godine, kada se zabavljao s maloletnicom za koju je znao da nema navršenih 18 godina, zahtevao da mu pošalje fotografije svog nagog tela, što je ona i učinila. Poslala mu je više puta, putem Mesindžera, nekoliko fotografija na kojima je imala donji veš i majicu, te nekoliko fotografija na kojima je bila potpuno naga.
On je fotografije primio, iako svestan da na taj način u svom mobilnom telefonu poseduje fotografije pornografskog sadržaja maloletne oštećene. Spomenute fotografije je, nakon prekida veze s maloletnicom, iz osvete poslao njenom ocu.
Optužnicom je predloženo da se od osumnjičenog K. V. privremeno oduzmu telefoni, koji se nalaze u depozitu Policijske stanice Breza, a koji su upotrebljeni za činjenje krivičnog dela. Naređeno je njihovo uništavanje, s obzirom na to da se u njima nalaze fotografije koje su nastale činjenjem predmetnog krivičnog dela. Optužen je zbog krivičnog dela iskorišćavanje deteta ili maloletnika radi pornografije.
Dete više puta ugrizao za ruke i ramena
Drugu optužnicu potvrdio je Opštinski sud u Zavidovićima, kojom se H. D. (21) iz Zavidovića tereti za krivično delo bludne radnje.
On je optužen da je 5. jula ove godine u Zavidovićima oštećenu devojčicu, s kojom je bio u ljubavnoj vezi, rukama privukao prema sebi i poljubio u vrat, a zatim je ljubio i više puta ugrizao za ruke i ramena. Uradio je to iako je bio svestan da na taj način čini bludne radnje nad oštećenom koja je dete i nema navršenih 14 godina.
(Avaz)
BONUS VIDEO: PATROLA "NOVOSTI" - Naši reporteri u smeni sa pripadnicima helikopterske jedinice MUP Srbije
Preporučujemo
"ŽIVELI SU DOSTA TEŠKO" Čime se bavi sin Tanje Bošković? -"Dve godine je tražio posao"
20. 10. 2022. u 10:31
UŽAS U SARAJEVU: Novorođenče pronađeno na deponiji najverovatnije ugušeno
16. 10. 2022. u 20:05
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)