TUČA U MAKEDONSKOM PARLAMENTU: Skandal u Skoplju - gađao poslanike flašama i šoljama, ima povređenih! (VIDEO)

Tatjana Marković

27. 06. 2022. u 23:06

U PARLAMENTU Severne Makedonije danas je došlo do fizičkog sukoba kada je poslanik vladajuće koalicije SDSM-DUI Arber Ademi gađao opozicione poslanike šoljicama za kafu i flašama s vodom.

ТУЧА У МАКЕДОНСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Скандал у Скопљу - гађао посланике флашама и шољама, има повређених! (ВИДЕО)

Foto: Printskrin Fejsbuk

Tokom incidenta, do kojeg je došslo za vreme rasprave o pravosudnom sistemu, povređeno je troje opozicionih poslanika.

Jedan od povređenih zadobio je povrede glave, a dvojica povrede ruke.

- Poniženje, nasilje i uvrede u parlamentu. Umesto Evrope, Makedonija je postala divlji zapad s kaubojima na vlasti - napisao je poslanik VMRO-DPMNE Mile Lefkov na Fejsbuku.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.

09. 01. 2026. u 10:22

VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (2)

ČEDA I KOS U NOVOJ ULOZI: Predstavili Labubu lutkice sa sopstvenim likom - ne mogu jedan bez drugog