POKUŠAJ UBISTVA KOD KARLOVCA: Nakon svađe i fizičkog obračuna ubola vanbračnog supruga nožem u stomak
KARLOVČANKA (36) je osumnjičena za pokušaj ubistva vanbračnog supruga. Ubola ga je nožem u stomak, a život mu je spasen samo brzom lekarskom intervencijom.
Foto: Profimedia
Kako su u sredu u popodnevnim satima saopštili iz Županijskog državnog tužilaštva u hrvatskom gradu Karlovcu, oni su "10. juna, nakon što su primili kaznenu prijavu Policijske uprave karlovačke, sproveli dokaznu radnju prvog ispitivanja uhapšene hrvatske državljanke zbog osnovane sumnje na počinjenje kaznenog dela ubistva u pokušaju".
- Postoji osnovana sumnja da je osumnjičena 36-godišnjakinja 9. juna 2022., u mestu u okolini Karlovca, nakon verbalnog i fizičkog sukoba, u želji da ga usmrti, vanbračnog supruga ubola nožem u predelu donje leve strane stomaka zadavši mu tešku telesnu povredu. Teže posledice izbegnute su pruženom pravovremenom medicinskom intervencijom, navodi se u saopštenju.
Županijsko državno tužilaštvo u Karlovcu predložilo je istražnom sudiji Županijskog suda u Karlovcu određivanje istražnog zatvora protiv osumnjičene 36-godišnjakinje zbog opasnosti od ometanja kaznenog postupka uticajem na svedoke, dodali su.
(Jutarnji list)
BONUS VIDEO: MLADIĆ IZBODEN NOŽEM - Hoda Beogradom, moli prolaznike za pomoć
Preporučujemo
JEDNA OD NAJVEĆIH ZAPLENA: Policija u Skoplju oduzela kanabis vredan pet miliona evra
14. 06. 2022. u 18:11
POŽAR U DALMACIJI: Radnici se spuštali sa krova zapaljene zgrade (FOTO/ VIDEO)
14. 06. 2022. u 13:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)