ZEMLJOTRES U HRVATSKOJ: Treslo se kod Petrinje
KOD Petrinje je sinoć u 23.07 sati registrovan umeren zemljotres magnitude 3.2, objavila je Seizmološka služba Hrvatske.

Foto: Shutterstock/Ilustracija/Google maps
Intenzitet u epicentru bio je IV stepena EMS, navedeno je u saopštenju.
Hrvatski mediji prenose da se zemljotres osetio i na području Siska.
Zemljotres jačine 1,9 stepeni po Rihteru pogodio je pre nekoliko dana Sloveniju, javio je EMSC.
Epicentar je bio na 27 kilometara od glavnog grada LJubljane, a potres se dogodio oko 21.15 časova.
BONUS VIDEO - KIŠA LILA KAO IZ KABLA: Jako nevreme u Trsteniku, voda ušla u kuće
Preporučujemo

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)