RAT MILANOVIĆA I PLENKOVIĆA: Ovo je najkorumpiranija hrvatska vlada, a premijer ih štiti
28. 01. 2022. u 21:31
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović ocenio je danas da je vlada premijera Andreja Plenkovića najkorumpiranija hrvatska vlada, uz objašnjenje da kritike upućuje "zbog nemara, neznanja i nekompetentnosti njenih članova".
Povezane vesti

NE, NE - NISTE LOŠE PROČITALI: Predsednik Hrvatske BOJKOTUJE Dan državnosti Hrvatske
SLIČNO kao prethodnih godina, predsednik Hrvatske danas učestvuje na svečanosti povodom Dana Grada Zagreba.
30. 05. 2025. u 13:59 >> 14:00

ODLAZI SRBOMRZAC PENAVA: Na lokalnim izborima u Hrvatskoj u nedelju posle 10 godina očekuje se smena "problematičnog" gradonačelnika Vukovara
LOKALNIM izborima u nedelju završava se dugi izborni ciklus u Hrvatskoj, posle parlamentarnih, evropskih i predsedničkih izbora.
15. 05. 2025. u 20:54
Najnovije iz rubrike

DA IZBEGNE MEĐUNARODNE VODE: Kuda će Putin leteti do Aljaske, kojom trasom?
PUTINOV avion će za Aljasku leteti preko Beringovog moreuza, čime bi izbegao prelet međunarodnih voda i ušao u američki vazdušni prostor direktno iz ruskog.
13. 08. 2025. u 21:58

SAD UBLAŽAVAJU ANTIRUSKE SANKCIJE ZBOG POTREBA ODRŽAVANJA SAMITA NA ALJASCI
SAD su dozvolile sve operacije zabranjene antiruskim sankcijama, neophodne za organizovanje samita Rusija-SAD na Aljasci, do 20. avgusta, saopštilo je američko Ministarstvo finansija, prenosi Sputnjik.
13. 08. 2025. u 20:28

RAZVODI SE ĆERKA DŽOA BAJDENA: Tačka na 13 godina braka i objave na društvenim mrežama
EŠLI Bajden i Hauard Krin upoznali su se 2010. godine, nakon što im je njen brat Bo, koji je preminuo 2015. godine, namestio sastanak.
13. 08. 2025. u 19:59

DEVET ŽIVOTA: Mače upucano u čelo, ali je izdržalo
NEPOZNATI nasilnici pucali su u mačku iz vazdušne puške u Tjumenu.
13. 08. 2025. u 19:20

"PUTIN I RUSIJA ĆE SNOSITI TEŠKE POSLEDICE" Gotov razgovor dvojice predsednika, Tramp odgovorio šta će se desiti ako Rusi ne zaustave rat
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp govorio je u Kenedi centru u Vašingtonu posle razgovora sa predsednikom Ukrajine, Volodimirom Zelenskim.
13. 08. 2025. u 19:19
Komentari (0)