TRAGEDIJA: Ovo je devojčica (13) koja je poginula u teškoj saobraćajnoj nesreći

Novosti online

29. 11. 2021. u 07:00

DEVOJČICA (13) poginula je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na magistralnom putu M-14 Bihać — Bosanska Krupa, u mestu Grmuša.

ТРАГЕДИЈА: Ово је девојчица (13) која је погинула у тешкој саобраћајној несрећи

Foto: Fejsbuk

Devojčica je preminula u subotu nakon saobraćajne nesreće, kada je automobil u kojem je bila udario u stenu.

- Policija je obaveštena o nesreći u 15 sati. Automobil "opel korsa" udario je u stenu, a teške povrede zadobila je 13-godišnja devojčica, koja je preminula u 16.50 sati - rekao je ranije portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Unsko-sanskog kantona Adnan Beganović.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Kari’s on fire  – Pešić se vraća na klupu Pirota!

Kari’s on fire – Pešić se vraća na klupu Pirota!

SVUDA pođi, kući dođi – Pešić se vraća na klupu Pirota! Kako Mozzart sport saznaje, selektor košarkaške reprezentacije Srbije preuzima još jedan važan zadatak i diže ceo svoj rodni kraj na noge! Ova odgovorna dužnost poverena mu je u velikoj akciji Fondacije Mozzart i KSS-a, a svečana promocija zakazana je za subotu, 21. jun u 20.00 časova na Omladinskom stadionu u Pirotu!

19. 06. 2025. u 13:00

Komentari (0)

MUP SE VANREDNO OBRATIO GRAĐANIMA: Hitan apel zbog opasne pretnje