HAKOVAN NALOG MINISTRA SEVERNE MAKEDONIJA: Osmani se izvinjava zbog "svojih" aktivnosti na tviteru
HAKERI su napali i preuzeli zvanični Tviter nalog Bujara Osmanija, ministra spoljnih poslova Severne Makedonije.

Foto Depositphotos
-Obaveštavam vas da je u ovom trenutku moj Tviter nalog van moje kontrole, te shodno tome, nedavne aktivnosti nisu deo mojih namera, aktivnosti, stavova, uverenja, niti su zvanični stavovi institucije“, naveo je Osmani na Fejsbuku.

Foto Printskrin
Slučaj je prijavio MUP-u, kao i Tviteru i, kako kaže, očekuje brzu reakciju i vraćanje profila.
Osmanijevo ime profila bilo je promenjeno u „Snajper Šeldon“, prenosi makedonski Plusinfo.
Osmaniju je posle 24 sata ponovo vraćen nalog na Tviteru, objavili su makedonski mediji.
rs.sputniknews.com
Preporučujemo

"NOVOSTI" SAZNAJU: Nakon Litvanije, još jedna država zabranila prelet srpskog aviona do Moskve
NAKON Litvanije, i letonske vlasti zabranile su prelet srpskog aviona do Moskve u kome je trebalo da bude predsednik Srbije Aleksandar Vučić, saznaju "Novosti".
06. 05. 2025. u 18:27

NEBENZJA ODUVAO LAŽNOG VISOKOG PREDSTAVNIKA ŠMITA, PA IZAŠAO IZ SALE: Neću da te slušam, nemaš pravo da govoriš!
U SAVETU bezbednosti Ujedinjenih nacija je u toku redovna polugodišnja sednica o situaciji u BiH na kojoj je ruski ambasador Vasilij Nebenzja izjavio je da Kristijan Šmit nema pravo da govori u ime međunarodne zajednice u Savetu bezbednost, a onda izašao iz sale ne želevši da ga sluša.
06. 05. 2025. u 17:03

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)