NARANDŽASTI METEOALARM NA SNAZI! Vremenska prognoza za BiH - sutra obilne kiše, mnoga mesta i dalje poplavljena
FEDERALNO hidrometeorološki zavod BiH izdao je narandžasto upozorenje za sutra.
Foto: Tanjug/Fena
Sutra se u Bosni i Hercegovini očekuje oblačno vreme sa kišom. Više padavina u zapadnim i jugozapadnim područjima Bosne, na zapadu i severozapadu Hercegovine. Vetar slab, uglavnom, severni i sjeveroistočni. Jutarnja temperatura od 6 do 12, na jugu do 15, a dnevna od 8 do 14, na jugu do 18 stepeni.
- U Sarajevu će biti oblačno vreme sa kišom. Temperature vazduha između 8 i 11 stepeni - saopšteno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda BiH.
U Bosni po kotlinama i uz rečne tokove danas je preovladavala magla i niska naoblaka. U ostatku zemlje je bilo pretežno sunčano.
Podsećamo, u četvrtak i petak BiH su zadesile obilne padavine zbog kojih je došlo do ozbiljnih poplava i klizišta. Pričinjena je velika materijalna šteta, a mnogi delovi su i dalje ugroženi.
BONUS VIDEO: KATASTROFA U REPUBLICI SRPSKOJ - Nevreme napravilo haos u Istočnoj Ilidži
Preporučujemo
KORONA DIVLjA U HRVATSKOJ: Čeka se odluka o merama za Kolonu sećanja u Vukovaru
06. 11. 2021. u 15:25
RUSI OBJAVILI SPISAK NAJVEĆIH NEPRIJATELjA: Evo na kom je mestu Hrvatska
RUSKI ski list „Vzgljad“ sastavio je i u utorak objavio „Rejting neprijateljskih vlada“ kako bi pokazao razliku između država koje se svesno suprotstavljaju Rusiji i onih koje su na tu odluku „protiv njihove volje naterale spoljnopolitičke okolnosti“, prenosi Slobodna Dalmacija.
14. 11. 2025. u 16:54
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (0)