MUŠKARCA OTELI, MUČILI, PA BACILI U SAVU DA SE UDAVI: Ubicama Edina Zejćirovića 118 godina zatvora
OSNOVNI sud u Brčkom osudio je Suana Halilovića (42), Samida Šabanovića (22), Nihada Hukića (28) i Suvada Đedovića (24) na ukupno 118 godina zatvora zbog otmice i svirepog ubistva Edina Zejćirovića (30) iz Ratkovića kod Čelića.

Foto: O.M.
Halilović je osuđen na 36 godina zatvora, Hukić na 32, Đedović na 30, a Šabanović na maksimalnih 20 godina, budući da u vreme izvršenja krivičnog dela nije imao navršenu 21 godinu života.
Monstruozni zločin počinjen je 17. novembra 2019. godine. Optuženi su žrtvu oteli, tukli, mučili, urinirali po njemu i bacili ga u reku Savu u kojoj se utopio. Mučenje su snimali mobilnim telefonima.
Prema optužnici Đedović je pozvao Zejćirovića u kafić "Stela", nakon čega su ga namamili da sedne u auto. Halilović mu je nudio opciju za kvitanje duga, a tokom nasumične vožnje su ga tukli, tražeći isplatu 2.000 KM.
Zejćirović je molio da ga ne tuku, navodeći da će naći način da vrati dug. Zatim su ga odvezli prema Vučilovcu i zaustavili se na nasipu uz obalu Save. Mučki su ga tukli, dok je žrtva jaukala moleći ih da prestanu. U jednom trenutku Zejćirović se skotrljao s nasipa i dok je ležao gazili su ga i šutirali nogama u glavu, što su naizmenično snimali telefonom.
Šabanović ga je bacio u Savu, gde je Zejćirović polomljen, krvav, od otoka zatvorenih očiju i promrzao, bolno jaukao moleći da mu pomognu da izađe. Đedović mu je pružio ruku i izvukao ga iz vode, a onda su nastavili da ga tuku. Hukić ga je elektrošokerom udarao po glavi, da bi Halilović uzeo kombinirke preteći da će mu polomiti prste, pa mu je jako pritisnu srednji prst desne šake, a potom mu je urinirao po glavi, govoreći da mu tako spira krv.
Šabanović ga je šutiranjem ponovo bacio u Savu i Zejćirović je molio da ga ne ostavljaju. Optuženi su potom seli u auto i odvezli se, a Zejćirović se usled teških povreda, bespomoćan ubrzo utopio.
Preporučujemo

TRAGEDIJA: Ovo je Slavica koju je bivši muž krvnički ubio šrafcigerom
01. 09. 2021. u 21:38

ZAGREPČANIN NOKAUTIRAO TURISTU ZBOG RETROVIZORA: Nemac pao mrtav, nije mu bilo spasa
29. 08. 2021. u 12:50


ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)