POVEĆANA KVOTA ZA BUDŽET: Prijemni na FON-u, jednom od najtraženijih fakulteta, u utorak i sredu
PREDAJA dokumenata za upis na osnovne akademske studije Fakulteta organizacionih nauka, jedan od tri najtraženija fakulteta u zemlji, počela je danas, a odlukom Vlade povećana je kvota za upis studenata na teret budžeta na 500 mesta.
FON
Maturanti iz cele Srbije boriće se za svoje mesto i upis na jedan od dva studijska programa: Informacioni sistemi i tehnologije (300 mesta na budžetu) i Menadžment i organizacija (200 mesta).
Prijemni ispit za upis na FON održaće se u utorak, 25. juna, kada će kandidati polagati test iz matematike, i u sredu, 26. juna, kada će polagati test iz opšte informisanosti.
U prvu godinu osnovnih akademskih studija Fakulteta organizacionih nauka upisaće se ukupno 980 kandidata.
Preporučujemo
OSVOJILI OSAM MEDALjA: Uspeh naši učenika na Iranskoj geometrijskoj olimpijadi
16. 12. 2025. u 15:11
HUMANITARNI KVIZ: Studenti Biološkog fakulteta organizuju novogodišnje druženje
12. 12. 2025. u 13:44
FICO ZAGRMEO: Ono što Brisel radi Srbiji nema nikakve veze sa zdravim razumom!
PREMIJER Slovačke Robert Fico izjavio je danas da će na samitu EU - Zapadni Balkan govoriti u korist Srbije, kao i da ono što EU radi Srbiji nema veze sa zdravim razumom i da je kažnjavaju zbog njenih suverenih stavova.
17. 12. 2025. u 15:34
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (0)