ODUSTAO OD ULOGE ZBOG 100 DINARA: Lane Gutović je trebalo da igra u seriji "Srećni ljudi" (VIDEO)
28. 08. 2021. u 18:34
GLUMAC Milan Lane Gutović preminuo je u sredu u 76. godini na Vojnomedicinskoj akademiji posle teške bolesti.
Povezane vesti
SAHRANJEN LANE GUTOVIĆ: Porodica, prijatelji i kolege odali poslednju počast velikom glumcu (FOTO/VIDEO)
DANAS je na groblju u Kumodražu sahrana Milana Laneta Gutovića koji je preminuo u sredu nakon kratke i teške bolesti.
28. 08. 2021. u 11:58 >> 14:05
IRFAN MENSUR O GOSPODARU KOMEDIJE: Sa Lanetom sam najslađe plakao, ali od smeha
SMRT Milana Laneta Gutovića potresla je ceo region, o njemu govore kolege, prijatelji, zvaničnici, poštovaoci...
27. 08. 2021. u 00:49
SEVERINA TUGUJE: Mirna mora za tvoju belu lađu
PEVAČICA Severina oprostila se na Instagramu od preminulog glumca Milana Laneta Gutovića.
26. 08. 2021. u 20:20
"DIGLA SE KUKA I MOTIKA DA JE UNIŠTE!" Ovako je Milan Lane Gutović govorio o Republici Srpskoj (VIDEO)
MILAN Lane Gutović bio je veliki prijatelj Republike Srpske.
26. 08. 2021. u 19:27
PETAR BOŽOVIĆ SE RASPLAKAO ZBOG LANETA: Suze u emisiji uživo - Zbogom dragi moj prijatelju (FOTO/VIDEO)
MILAN Lane Gutović, legendarni srpski pozorišni i televizijski glumac, preminuo je juče u Vojnomedicinskoj akademiji u Beogradu.
26. 08. 2021. u 19:21
Najnovije iz rubrike
"ZORAN GRMAŠ - GRAFIKE" Izložba u Galeriji Akademije umetnosti, 12. januara
U GALERIJI Akademije umetnosti u Novom Sadu, u ponedeljak, 12. januara svečano će biti otvorena izložba "Zoran Grmaš - Grafike" .
09. 01. 2026. u 13:58
„SVETINJE SANKT PETERBURGA“ U VRŠCU: Izložba fotografija dve ruske svetinje otvorena do 30. januara
U GRADSKOM muzeju u Vršcu otvorena je izložba fotografija „Svetinje Sankt Peterburga“, autora Miodraga Miše Brankovića, koju će Vrščani moći da pogledaju do 30. januara.
09. 01. 2026. u 13:56
DESETOGODIŠNJA EMILIJA OČARALA PUBLIKU: Božićni koncert u Velikoj dvorani Kolarčeve zadužbine okupio 60 muzičara
TREĆI "Božićni koncert", u organizaciji Fondacije "Alek Kavčić" i Škole za muzičke talente iz Ćuprije, održan je na Božić u prepunoj dvorani Kolarčeve zadužbine. Na Velikoj sceni više od 60 muzičara, od mladih talenata do profesionalnih muzičara, pod vođstvom dirigentkinje Nikoline Nike Kovačević, priredilo je pravi spektakl.
09. 01. 2026. u 05:00
GAVRAN NIJE ODLEPRŠAO IZ VLADINOG ATELJEA: Marko Velk, francuski umetnik srpskog porekla, sin Vladimira Veličkovića o svom stvaralaštvu
Može li kafa? To je u ovom ateljeu uvek bio običaj. S te strane, ništa se nije promenilo tamo gde je sve isto i sve drugačije.
03. 01. 2026. u 14:53
Komentari (0)