SVE SE ODIGRALO PRE 10 GODINA: Kako je ubijen Božidar Nikolić na čijem parastosu se danas desila pucnjava
20. 04. 2021. u 14:31
MARKO N. ranjen je danas na groblju Lešće, na pomenu Božidaru Nikoliću, koji je ubijen pre 10 godina.
Povezane vesti
MLADIĆ VAN ŽIVOTNE OPASNOSTI: Za pucnjavu u Svilajncu odgovorna lica iz kriminogene sredine?
MLADIĆ (27) iz Svilajnca ranjen je sinoć iz vatrenog oružja i odmah prevezen u kragujevačku bolnicu.
02. 03. 2021. u 08:59
IZBODEN NA SMRT: Student poreklom iz BiH ubijen u Londonu, lekari se bore za život njegovog prijatelja!
U LONDONU je ubijen dvadesetdvogodišnji Sven Badžak, student poreklom iz BiH, javljaju britanski mediji.
07. 02. 2021. u 23:00
MLADIĆ UPUCAN U BEOGRADU! Izbacili ga iz kola ispred bolnice, odbija da priča o ranjavanju
KASNO večeras u Beogradu jedan mladić upucan je u nogu i ostavljen pred jednom od zdravstvenih ustanova.
06. 04. 2021. u 00:37
RANIO DRUGA U STOMAK: U Virpazaru ranjen muškarac, policija traga za počiniocem
ZORGI M. ranjen je iz vatrenog oružja večeras oko 19 časova u Virpazaru.
21. 02. 2021. u 22:00
MUNJEVITA AKCIJA POLICIJE: Uhapšen mladić koji je pucao na dvojicu u Čuburskom parku
KAKO Novosti saznaju, brzom akcijom policije uhapšen je mladić (18) osumnjičen da je pucao na dvojicu mladića u Čuburakom parku.
23. 01. 2021. u 22:55
Najnovije iz rubrike
UHAPŠEN DEČAK (14) KOJI JE NOŽEM UBO VRŠNJAKA NA VOŽDOVCU: Odgovaraće za pokušaj ubistva
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su maloletnog F. G. (14) zbog sumnje da je u subotu, nakon brutalnog sukoba u naselju Voždovac, nožem teško povredio svog vršnjaka V. M. (14).
18. 12. 2025. u 11:31
PANIKA U VRANJU: Dete ispričalo da ga je na putu od škole do kuće presreo beli kombi - Nastao haos u roditeljskim grupama
PORUKA koju su dobili roditelji vranjske škole „Radoje Domanović“ u utorak u večernjim satima preko roditeljskih viber grupa, u najmanju ruku zbunila je ne samo roditelje ove osnovne škole, već i drugih škola, a mnogi kažu da je došlo do nepotrebne panike.
18. 12. 2025. u 09:36
DANAS IZRICANJE PRESUDE BRAJANU VOLŠU ZA UBISTVO SRPKINJE: Porota posle dvodnevnog većanja, donela jednoglasnu odluku
OČEKUJE se da će Viši sud u Norfolku u Masačusetsu danas izreći presudu Brajanu Volšu, osuđenom za ubistvo svoje supruge Ane Volš poreklom iz Srbije.
18. 12. 2025. u 08:12
SA PROBNOM DOZVOLOM VOZIO 200 KILOMETARA, A OGRANIČENJE 80 KILOMETARA NA ČAS: U blizni Subotice presretač zaustavio 18-godšnjeg vozača
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Subotici i Uprave saobraćajne policije, danas oko 15 časova, presretačem su u blizini Subotice, zaustavili osamnaestogodišnjeg vozača L. O. koji se sa probnom vozačkom dozvolom, kretao vozilom marke „reno megan“, brzinom od 200 kilometara na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 80 kilometara na čas.
17. 12. 2025. u 20:44
OTAC UBIJEN, A REKLI MU DA JE UMRO OD SRCA: Sin u zatvoru ubijenog Brajkovića svedočio u sudu
SIN Stanimira Brajkovića (74), koji je ubijen u zatvoru Padinska Skela 4.2.2024. godine, dok je izdržavao kaznu od 30 dana zbog neplaćenog prekršaja za bacanje petarde, svedočio je juče na suđenju zaposlenima u zatvoru - čuvarima Slađanu Kovačeviću, Dušanu Komazecu, Stefanu Pavloviću, Zoranu Krstiću i doktorki Vesni Sredojević, kojima se sudi u Višem sudu u Beogradu za nesavestan rad u službi, koji je za posledicu imao smrt zatvorenika.
17. 12. 2025. u 19:40
Komentari (0)