MIRNIJA NOĆ U BEOGRADu: Dva muškarca lakše povređena u udesu u Rakovici - povećan broj interkliničkih transporta kovid pacijenata
U BEOGRADU se sinoć u 22:40 dogodio udes u Rakovici, a dva lakše povređena muškarca zbrinuta su na licu mesta, rečeno je u Hitnoj pomoći.
Milutin Labudović
Dežuralo su 22 ekipe Hitne pomoći, plus jedna pedijatrijska i intervenisale su ukupno 97 puta, od čega na javnim mestima bilo šest intervencija.
Prema rečima dežurnog dispečera, neznatno je povećan broj interkliničkih transporta kovid pacijenata, kao i ukupan broj intervencija zbog moguće infekcije korona virusom.
Tokom noći su se javljali hronični bolesnici - hipertenzičari koji su loše reagovali na svoje terapije, pacijenti sa kardio-vaskularnim i respiratornim tegobama, pacijenti sa akutnim problemima i oni koji su se raspitivali za simptome kovida, sezonskog gripa ili nazeba.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"SKENIRAJU" BELIVUKOVE TOKOVE NOVCA: Saslušanjem Aleksandra Kajmakovića započela finansijska istraga protiv vođe "Principa"
23. 02. 2021. u 22:00 >> 22:50
TUKLI GA I UBADALI NOŽEM: Ispovest oca jednog od trojice mladića pretučenih u Novom Sadu
23. 02. 2021. u 20:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NE ŽELIM PREGOVORE" Tramp brutalno zapretio: Napadi na Iran biće nastavljeni dok ne pristanu
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da će američki vazdušni udari na Iran biti nastavljeni i narednih dana, uz upozorenje da će biti sve intenzivniji ukoliko Teheran ne pristane na sporazum, dodajući da trenutno ne želi pregovore sa Iranom.
15. 07. 2026. u 20:30
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)