DROGIRANI VOZILI CENTROM BEOGRADA: Tokom noći privedena još dva bahata vozača, jedan odbio da sluša nljređenje policajaca!

SAOBRAĆAJNA policija zaustavila je tokom prethodne noći u Beogradu još dvojicu vozača koji su vozili pod dejstvom narkotika.

ДРОГИРАНИ ВОЗИЛИ ЦЕНТРОМ БЕОГРАДА: Током ноћи приведена још два бахата возача, један одбио да слуша нљређење полицајаца!

Foto: MUP

Na Trgu Nikole Pašića oko ponoći patrola saobraćajne policije zaustavila je automobil "opel astra" koji je vozio 20-godišnji muškarac. Urađen je droga test i vozač je bio pozitivan na amfetamin.

U Železničkoj ulici na Savskom vencu oko dva sata posle ponoći, zbog nepostupanja po naređenju policajca, zaustavljen je automobil "mercedes" kojim je upravljao 27-godišnji muškarac. Na droga testu čovek je bio pozitivan na kanabis.

Oba vozača dovedena su u policijski pritvor, a zatim će biti sprovedeni kod sudije za prekršaje. Cilj stalnih kontrola je povećanje bezbednosti u saobraćaju. Iz saobraćaja se isključuju vozači koji čine teške prekršaje i ugrožavaju svoje i tuđe živote.

(Pink)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

RONALDO I DRUŽINA ZNAJU ŠTA IM JE ČINITI: Portugal mora pobediti Kolumbiju kako bi došao do prvog mesta u grupi