VELIKA AKCIJA MUP: Pali pripadnici policije, naređeno hitno hapšenje
08. 02. 2021. u 20:35
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Sektora unutrašnje kontrole, po nalogu Tužilaštva za organizovani kriminal, odredili su zadržavanje do 48 sati pripadnicima Ministarstva unutrašnjih poslova P.L. i B.V. zbog postojanja osnova sumnje da su u saizvršilaštvu počinili krivično delo pomoć učiniocu posle izvršenog krivičnog dela.
To milicijo moja!!!
Povezane vesti

NOVA TAJNA VELJINA BAZA: "Novosti" na mestu gde su okoreli kriminalci kovali planove - evo gde se nalazi i šta smo sve pronašli tamo (FOTO)
SELO Tršić, udaljeno od Loznice svega šest kilometara, u žižu javnosti dospelo je kroz crnu hroniku.
08. 02. 2021. u 17:39

VOLEO DA SE POJAVLJUJE SA AUTOMATOM: Do detalja opisan policijski službenik koji je uklanjao Veljine krvave tragove
OPERATIVCI kriminalističke policije, tokom predistrage svih nedela kriminalne grupe Veljka Belivuka, poznatijeg kao Velja Nevolja i Marka Miljkovića, na pragu su da, pored tri ubistva, rasvetle otmicu i nestanak Lazara Vukićevića.
08. 02. 2021. u 08:10

ZAVRŠENA SEDNICA SAVETA ZA NACIONALNU BEZBEDNOST: Vučić predsedavao - Hapšenjima nije kraj (FOTO/VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić predsedava danas sednicom Saveta za nacionalnu bezbednost.
08. 02. 2021. u 07:31 >> 08:33

ON JE SA VELJOM NEVOLJOM NA SNIMKU VEŽBAO SNAJPER: Veteran iz rata koji je unajmljen sa posebnim zadatkom (VIDEO)
U EMISIJI na TV Pink otkriveno je i ko je lice koje je sa Veljkom Belivukom bilo na snimku na kom se vidi Belivuk kako vežba snajper sa prigušivačem.
07. 02. 2021. u 22:43

UPAD POLICIJE U ŠTEK VELJE NEVOLJE: Objavljen snimak hapšenja sa Partizanovog stadiona (VIDEO)
UPAD policije u deo stadiona Partizana gde je bio štek Velje Nevolje snimljen je, a video-snimak je objavljen na TV Pinku.
07. 02. 2021. u 22:25
Najnovije iz rubrike

HAOS NA NOVOM BEOGRADU: Prijavili policiji da im je polomljen prozor, usledio neviđeni karambol
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, PS Novi Beograd, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili su A. Č. (2000), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo sprečavanje službenog lica u vršenju službene radnje, dok će protiv dvadesetčetvorogodišnje devojke biti podneta krivična prijava u redovnom postupku za isto krivično delo.
20. 09. 2025. u 20:06

DROGIRAN DIVLJAO 250 NA SAT GDE JE OGRANIČENJE 80 Policija ga zaustavila u Pančevu i hitno isključila iz saobraćaja
VOZILOM je upravljao tridesetjednogodišnji A.J., za kog je testiranjem utvrđeno da je bio pod dejstvom kokaina.
20. 09. 2025. u 19:46

BEOGRADSKOM ADVOKATU U NOGU SASUO 6 HITACA I NESTAO: Pripadnik vračarskog klana tereti se za pokušaj ubistva
PO POTERNICI Interpola Beograd u prestonici Grčke lisice stavljene odbeglom Petru Jevtiću.
20. 09. 2025. u 09:41

CRNI EPILOG DRAME KOD BORA: Muškarac koji je upao u provaliju duboku 40 metara pronađen mrtav
MUŠKARAC koji je danas oko 18.43 časova upao u provaliju dubine oko 40 metara u Boru, izvučen je mrtav.
19. 09. 2025. u 22:30

TEŠKA NESREĆA KOD LOZNICE: Sudarili se automobil i voz, vozač hitno prebačen u bolnicu
VEČERAS, oko 20 časova, došlo je do udesa na pružnom prelazu u Novom Selu, kod Loznice.
19. 09. 2025. u 20:54
Komentari (2)