PREOKRET UŽASA NA NOVOM BEOGRADU: Majka otkrila jezive detalje, trudnica nije pobacila zbog batina?
Dž.M. (23) pretukao je na Novom Beogradu nevenčani suprug S. J. (25), a njena majka otkrila je da su problemi između supružnika navodno postojali od početka veze zbog ljubomore.
Foto: Depositphotos
- Došla sam ovde da živim s njima jer mi se ćerka požalila da ima probleme u trudnoći, ali i sa svojim partnerom. Ona je od početka imala probleme s trudnoćom i juče je, nažalost, izgubila bebu. Bila je u šestoj nedelji - ispričala je majka i otkrila da njena ćerka nije pobacila zbog batina.
Kako kaže, S. J. je juče navodno konzumirao alkohol, a kada je video da je nesrećna žena izgubila dete, iznervirao se i navodno udario joj šamar.
- Usled svog tog stresa zbog gubitka bebe i šamara, odlučila je da ga prijavi policiji, a oni su brzo došli ovde - priča ona i dodaje da je S. J. navodno imao zabranu prilaska nesrećnoj ženi zbog ranijih sukoba.
S. J. je pobegao nakon sukoba sa nevenčanom suprugom, a policija traga za njim. Fetus je odnet na Institut za sudsku medicinu, a istraga je u toku.
(Kurir)
Preporučujemo
HOROR NA NOVOM BEOGRADU! Trudnica brutalno pretučena, zbog batina pobacila
01. 02. 2021. u 07:10
BIVŠU DEVOJKU UBO NOŽEM 39 PUTA: Osuđen Dušan iz Koceljeve zbog svirepog ubistva
01. 02. 2021. u 10:51
PAO KRIMINALNI DUO IZ ARANĐELOVCA: Upadali u kuće, otimali ženama nakit i torbe
01. 02. 2021. u 10:01
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)