UŽAS KOD PARAĆINA: Muškarac upucan u grudi - hitno prevezen u bolnicu
31. 01. 2021. u 14:04
DARIO H. (44) nađen je sa ranom od metka na grudima u selu Glavica kod Paraćina.
Povezane vesti
KAMERE I ČAURE DAJU ODGOVOR O UBICI? Istraga o brutalnoj likvidaciji Skoletovog sina na Kanarevom brdu
NA Kanarevom brdu u Beogradu, u noći između petka i subote, ubijen je Zoran Uskoković (22), sin Zorana Uskokovića Skoleta, likvidiranog 2000. godine u krvavom pohodu Arkanovih osvetnika. Mladića je ubica sačekao nedaleko od stana gde mu živi majka, i sa nekoliko hitaca usmrtio ga na licu mesta.
30. 01. 2021. u 21:24
Najnovije iz rubrike
EKSPLOZIJA U NIŠU: Četiri osobe povređene
NA terenu su vatrogasci i ekipe Hitne pomoći.
28. 06. 2026. u 21:39
LEKARI U SC KOŠUTNJAK SU MOGLI SAMO DA KONSTATUJU SMRT: ZSMS izrazio saučešće porodici i upozorio na pridržavanje pravila i mera bezbednosti
POVODOM tragičnog događaja koji se dogodio na bazenima u SC Košutnjak oglasio se i Zavoda za sport i medicinu sporta Republike Srbije.
28. 06. 2026. u 19:22
BUKTI POŽAR U ČAČKU: Vatra zahvatila zgradu stare mlekare, vatrogasci na terenu
U ZGRADI stare mlekare u širem centru Čačka, u Železničkoj koloniji, izbio je požar, a na licu mesta intervenišu pripadnici vatrogasno-spasilačke jedinice.
28. 06. 2026. u 19:16
TRAGEDIJA NA KOŠUTNJAKU! Udavio se muškarac na bazenu na Košutnjaku: Plivačili primetili telo u vodi
NA bazenu SC "Košutnjak" danas je došlo do smrtnog slučaja.
28. 06. 2026. u 16:18
VOZAČ AUTOBUSA IZGUBIO KONTROLU NAD VOZILOM: Neprilagođena brzina uzrok saobraćajne nezgode kod Bačke Topole
DO SAOBRAĆAJNE nesreće je došlo u subotu, oko osam časova ujutru, na auto putu kod Bačke Topole, pošto je I.N. (47), vozač autobusa marke "Man Lion" lozničkih registarskih oznaka, usled neprilagođene brzine izgubio kontrolu nad vozilom.
28. 06. 2026. u 13:57
Komentari (0)