LISICE OTMIČARIMA: Devojka ga namamila na susret na Veterniku, a onda su ga zaskočili
NOVOSADSKA policija uhapsila je Dragana D. (20), Milana Z. (20), sedamnaestogodišnjeg B. B. i njegovu vršnjakinju D. Ć. zbog sumnje da su oteli dvadesetogodišnjeg mladića iz Zmajeva.
Foto MUP
Tokom istrage ustanovljeno je da se dvadesetogodišnjak, po dogovoru, našao na Veterniku sa devojkom D. Ć.
Ona je telefonom pozvala Dragana D., Milana Z i B. B., koji su došli na Veternik i pretukli mladića iz Zmajeva. Zatim su se odvezli do periferije grada gde su mu oduzeli dokumenta, ručni sat, novac i naredili da sakupi i preda im 2.000 evra.
Kako nezvanično saznajemo, neraščišćeni emotivni odnosi su najverovatnije motiv otmice.
Preporučujemo
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske
UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.
26. 03. 2026. u 12:34
Komentari (0)