ZBOG ZLOSTAVLJANJA DETETA U VRTIĆU "ZAMAK": Tužilaštvo pokrenulo istragu protiv dve osobe
DRUGO osnovno javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je danas istragu protiv V.S. zbog krivičnog dela zlostavljanje i mučenje, kao i protiv T. J. zbog krivičnog dela zapuštanje i zlostavljanje maloletnog lica.
Foto: N. Skenderija
To se sve desilo nakon što je policija prikupila dokaze i nakon što se utvrdilo činjenično stanje vezano za postupanje zaposlenih u vrtiću "Zamak".
Nakon sprovođenja dokaznih radnji, koje će Tužilaštvo preduzeti po hitnom postupku, javnost će biti obaveštena o donetoj odluci i postupanju javnog tužilašva - saopšeno je iz te institucije.
"IZVEŠTAJI GENERALŠTABA SU NEISTINA, SVE JE IZGUBLjENO!" Ukrajinska vojska otkriva šta se dešava u paklu Pokrovska
UKRAJINSKE snage nastavljaju uporno da brane džep oko Pokrovska i Mirnograda, uprkos nemilosrdnim ruskim napadima koji sve više ugrožavaju linije snabdevanja i povećavaju rizik od potpunog okruženja-
06. 11. 2025. u 14:56
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
"ONI SU TVOJE ŽRTVE!" Papa javno prozvao Trampa zbog situacija u "srpskom" gradu
PAPA Lav pozvao je na "duboko razmišljanje" o načinu na koji se migranti tretiraju u Sjedinjenim Državama, rekavši da su mnogi ljudi "duboko pogođeni" politikom masovnih deportacija.
06. 11. 2025. u 12:50
Komentari (0)