OGLASILA SE IVA ILINČIĆ: Istina oslobađa dragi prijatelji - konačno nemam čega da se stidim!
NAKON velikog priznanja da je i ona jedna od žrtava seksualnog uznemiravanja profesora glume Miroslava Mike Aleksića, na Instagramu se oglasila mlada glumica Iva Ilinčić.

Foto: Instagram
- Istina oslobađa dragi prijatelji. Konačno smo progovorile.
- Hvala Mileni što je neviđeno hrabra i što je povela ovu borbu. Što nas je uverila da pravda ipak postoji. Hvala mom tati legendi što sam ja njegova princeza i koji je učinio sve što je mogao da sve ovo prestane. Hvala devojkama koje su sa nama ostale do kraja. Hvala Vesni Gašić, zapamtite to ime i prezime. Hvala i svim devojkama koje nisu istupile i plaše se, znam kako se osećate; godinama sam bila kao vi. Hvala mojim prijateljima, porodici i mom Fići zmaju ❤️
- Konačno se ne stidim i nemam čega da se stidim i briga me. Sramota nije moja. Budite hrabre jer stvarno NISTE same. Obećavam❤️ - napisala je mlada glumica na svom Instagram profilu.

Iva Ilinčić
Preporučujemo

ADVOKAT MIKE ALEKSIĆA ZA "NOVOSTI": Evo šta je profesor glume rekao na saslušanju
18. 01. 2021. u 21:59

RUSKI AVIONI UŠLI U DRŽAVU NATO, ZADRŽALI SE 12 MINUTA: "Ovo je neprihvatiljvo i neviđeno brutalno"
TRI ruska borbena aviona MIG-31 ušla su danas u estonski vazdušni prostor u oblasti ostrva Vajndlo bez dozvole i ostala u estonskom vazdušnom prostoru skoro 12 minuta, preneo je estonski portal "Err.ee".
19. 09. 2025. u 17:00

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

RUDAN UZBURKALA HRVATSKU SLIKAMA IZ WC-a: "Živimo li u istoj zemlji?" Objavom izazvala lavinu komentara
SPISATELjICA Vedrana Rudan (75) ponovno je podigla prašinu na društvenim mrežama. Ovoga puta, pažnju javnosti nije izazvao njen tekst, već fotografije koje je podelila.
20. 09. 2025. u 17:42
Komentari (3)