HOROR U SAD: Srbin Milan (25) svirepo ubijen nasred ulice dok je šetao psa, ovo su ubice! (VIDEO)
15. 01. 2021. u 10:19
AMERIČKI diplomac srpskog porekla Milan Lončar (25) svirepo je ubijen nasred ulice u gradiću Brueri nadomak Filadelfije dok je šetao psa.
Najnovije iz rubrike
POKRENUTA ISTRAGA: Četvorica osumnjičena da su učestvovali u bacanju bombe na kuću u Novom Beogradu
VIŠE javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je istragu protiv četvorice muškaraca zbog postojanja osnova sumnje da su 5. juna 2026. godine izvršenjem različitih krivičnih dela učestvovali u bacanju bombe na porodičnu kuću S.Č. na teritoriji opštine Novi Beograd.
27. 06. 2026. u 16:11
U Novom Pazaru uhapšene dve osobe zbog pogibije radnika na gradilištu
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su M. D. (36) iz Novog Pazara i turskog državljanina M. S. (55) zbog sumnje da su odgovorni za pogibiju radnika na gradilištu stambenog objekta u Novom Pazaru, saopštio je danas MUP.
27. 06. 2026. u 00:18
ISTRAGA UBISTVA ALEKSANDRA NEŠOVIĆA : Danka Vuković ispričala da je poslala novac i tompuse, a ne pištolj
BILA sam izričito protiv druženja mog supruga i Aleksandra Nešovića Baje, jer sam smatrala da je on zao čovek. Mog supruga je finansijski iskorišćavao, koristio je njegove kontakte za sopstveni interes i to je jedini razlog zašto mu se približio. Na kraju ga je i reketirao.
26. 06. 2026. u 20:00 >> 20:15
U STANU NARKOTICI I PIŠTOLJ: Krivična prijava Novosađaninu M.P. (41) osumnjičenom za trgovinu drogom i nelegalno oružje
U NASTAVKU akcije usmerene na suzbijanje trgovine narkoticima i pronalazak nelegalnog oružja, novosadska policija će podneti krivičnu prijavu protiv M.P. (41) iz Novog Sada za neovlašćenu proizvodnju i stavljanje u promet opojnih droga iz člana 246 KZ RS, kao i krivično delo neudozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija iz člana 348 KZ RS. Krivična prijava će po nalogu nadležnog Višeg javnog tužioca biti podneta u redovnom postupku.
26. 06. 2026. u 16:11
MAJKA UBIJENOG ANDREJA NAKON SASLUŠANJA MALOLETNOG UBICE IZ NIŠKE BANJE: Ubica mog deteta nije pokazao ni trunku kajanja
NEMAM reči da opišem koliko je bilo teško gledati ubicu sopstvenog deteta. Njegov izgled me je baš iznenadio, dosta se promenio, raskrupnio je, kao da mu je tamo sasvim lepo. Ubica mog deteta ni u jednom trenutku nije pokazao kajanje za ono što je učinio. Nalazi razne izgovore i to je to. Koliko su krivi roditelji, toliko je kriv i on. Ne slažem se sa tim da neko sa 13 godina ne treba da odgovara. Ako si bio sposoban da uradiš nešto tako svirepo, budi sposoban i da odgovaraš.
26. 06. 2026. u 16:08
Komentator
15.01.2021. 10:57
Upucali ga samo zato jer je belac.
Opaki Is Back
15.01.2021. 10:57
Šteta što nije crnac, pa da se organizuje neki protest
aleksarampa
15.01.2021. 11:18
Iz aviona se vidi da je jedna osoba zenskog pola!
Passar
15.01.2021. 11:29
Hoćete li sad podići glas za zaštitu belaca, pošto je očito da su ubice crnci? Ovo je samo jedan u moru slučajeva pljačke i ubijanja običnih građana, ali zato kada strada jedan kriminalac kao što je Flojd, svi s.. po policiji.
Ambrozije
15.01.2021. 11:40
Au brate. Posaljite tu dvojicu u Srbiju da im narod na ulici presudi
Dragan R
15.01.2021. 12:13
Živo me zanima da li će sada afro amerikanci da izađu na ulice i da protestuju zbog zverstva njihovih ljudi nad nedužnim mladim belcem i da li će se dementni novi američki predsednik oglasiti tim povodom kao što je to učinio kada je stradao nedužni afro amerikanac? Ili možda životi onih koji nisu crni i nisu važni?
Mladen
15.01.2021. 13:04
I kako ono kažu "Black lives matter".. Šta ćemo sad?
Goran
15.01.2021. 13:36
Saučešće porodici. Šetnja u USA samo na filmu ima. Kad god pomislim na USA prvo što mi padne na pamet je početak filma Kobra sa Staloneom nažalost čista istina...
nemi posmatrač
15.01.2021. 15:11
Ajmo sada black lives matter i slično, ubiše dečka na pravdi Boga
Kole
15.01.2021. 15:44
Jedna osoba je ženskog pola.
Stevan
15.01.2021. 16:15
Da bi bio u potpunosti prihvacen kao belac u SAD mora da budes Anglo Saxsonskog porekla Ljudi iz Istocne Evrope i Mediteranskog Basena se generalno ovde prihvacaju kao belci drugog reda
Zz
15.01.2021. 18:58
Posle 47 godina života u Americi meni je nigger uvijek nigger
Marina
16.01.2021. 19:09
Zivim u USA i ne podnosim crnce. Oni nas mrze i ubili bi nas bez problema. Hoce nase pare, nase kuce, nasa radna mesta. Nepismeni, neobrazovani. A zahtevaju sve.
Slava Pandzic
19.01.2021. 06:56
Ja mislim da su oboje zenskog spola,ali jedno je 100% zensko