TEK ROĐEN DEČAK BAČEN U TOALET: Novi detalji užasa kod Kikinde!

MLADA žena Danijela B. (28) danas se porodila kod kuće u Mokrinu kod Kikinde, ali je tek rođenog dečaka ubacila u poljski toalet.

ТЕК РОЂЕН ДЕЧАК БАЧЕН У ТОАЛЕТ: Нови детаљи ужаса код Кикинде!

Foto: Arhiva

To su primetili članovi porodice i pozvali Hitnu službu pa su vrlo brzo majka i novorođenče kolima saniteta stigli u Opštu bolnicu u Kikindi.

Novorođenče je zbog povreda prebačeno u Klinički centar Vojvodine u Novi Sad, a majka je zadržana u kikindskoj bolnici.

- Majka i beba su kolima Hitne službe stigli u našu bolnicu, verovatno, vrlo brzo nakon porođaja, jer je majka još imala posteljicu u sebi. Zbog ugroženosti zdravlja bebe u našu bolnicu došlo je vozilo iz Kliničkog centra Vojvodine iz Novog Sada i sa ekipom neonatologa novorođenče je u inkubatoru prebačeno tamo na dalje zbrinjavanje i lečenje – rečeno je “Novostima” u Opštoj bolnici u Kikindi.

U Policijskoj upravi u Kikindi potvrdili su da im je danas prijavljen događaj u Mokrinu, da je njihova ekipa izašla na teren radi uviđaja i da se utvrđuju sve okolnosti događaja. O svemu je obavešteno i Osnovno javno tužilaštvo koje vodi istragu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (2)

GODINAMA JE NA MUZIČKOJ SCENI: Znate li čime se Ana Nikolić bavila pre nego što je postala pevačica?