POLICIJA PRONAŠLA 120 KILOGRAMA DUVANA: Muškarac iz Niške Banje osumnjičen za nedozvoljeni promet akciznih proizvoda
POLICIJA u Vladičinom Hanu otkrila je šverc 120 kilograma rezanog duvana.
Foto D. Ristić
Pedesetosmogodišnji muškarac iz Niške Banje, sumnjiči se da je izvršio krivično delo nedozvoljen promet akciznih proizvoda.
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva, policija će podneti krivičnu prijavu protiv njega, jer je u automobilu „reno megan“ kojim je osumnjičeni upravljao, pronađen rezani duvan.
Preporučujemo
HAPŠENjE U JAGODINI: Muškarac osumnjičen za šverc duvana, pronašli mu čak 132 kilograma
08. 11. 2020. u 13:45
HAPŠENjE U JAGODINI: Muškarac osumnjičen za šverc duvana, pronašli mu čak 132 kilograma
08. 11. 2020. u 13:45
DVADESETOGODIŠNjAK ŠVERCOVAO DUVAN? Policija privela mladića posle pretresa automobila
02. 12. 2020. u 18:55
PUTINOV SPECIJALAC: Gotovo je sa Grenlandom, neka se spremi Kanada?
SJEDINjENE Američke Države su već odlučile o sudbini Grenlanda, da li je na redu Kanada, zapitao se Kiril Dmitrijev, specijalni predstavnik ruskog predsednika Vladimir Putina za investiciono-ekonomsku saradnju sa inostranstvom.
06. 01. 2026. u 12:49
BRITANCI TVRDE: Ovo je Trampov plan za Grenland, pogledajte šta nudi američki predsednik
SJEDINjENE Američke Države žele da ponude Grenlandu sporazum o slobodnom pridruživanju, sličan onom koje Vašington ima sa pojedinim malim državama u Tihom okeanu, saznaje Ekonomist.
06. 01. 2026. u 14:39
AKO VAM AUTO PROKLIZA: Savet automobiliste koji može spasiti živote - kako bezbedno voziti po SNEGU
ČEDOMIR Brkić objasnio je kako vozači treba da pravilno očiste automobile nakon snežnih padavina, ali i kako da voze, upravljaju i ponašaju se u saobraćaju.
05. 01. 2026. u 19:27
Komentari (0)