UHAPŠEN BRODAREVAC: Svedoci su tvrdili da je preminuli pre nesreće bio za volanom “mercedesa”,a onda je usledio obrt
POSLE predistražnih radnji koje su sproveli policijski službenici Policijske uprave Prijepolje, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom iz Užica, A.A. iz Brodareva određeno je zadržavanje do 48 sati.
Foto: A.Rovčanin
Sumnja se da je izvršio teško krivično delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja, saznaju “Novosti”.
Naime, A.A. je vozio “mercedes” i učestovovao u saobraćajnoj nezgodi u kojoj je u petak uveče poginuo Enes P. (35) iz Brodareva, dok su dve osobe zadobile lakše telesne povrede.
Nesreća se dogodila prošlog petka oko 22 sata, u mestu Petrovac, kada je “mercedes” kojim je, kako se sumnja, upravljao A. A., a u kome su pored njega bila još tri osobe, udario u potporni zid, potom sleteo sa magistrale i nakon 50 metara zastavio se na obali Lima.
Na osnovu izjava osoba koje su bile u vozilu prvo se pretpostavljalo da je automobilom upravljao poginuli Enes P. Međutim ova verzija priče svedoka bila je sumnjiva prijepoljskoj policiji, te je u saradnji sa Višim tužilaštvom iz Užica sprovela opsežnu istragu i ustanovila da je vozilom najverovatnije upravljao A.A.
Preporučujemo
ŽESTOKE PRETNjE MOSKVI IZ MINHENA: NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se usude da napadnu Baltik
NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se Moskva usudi da izvrši invaziju na baltičke države, upozorio je ministar spoljnih poslova Estonije Margus Cahkna, odbacujući strahove da bi Moskva mogla brzo da osvoji teritoriju na istoku.
16. 02. 2026. u 15:44
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)