TEŽAK INCIDENT KOD VARVARINA Krenuo da obiđe majku, pa napadnut nožem u kući
TEŽAK incident dogodio se ponovo u okolini Varvarina, saznaju “Novosti”: za sada nepoznata osoba napala je nožem Dragana M.(64) u njegovoj kući u selu Bošnjane, posle čega je teško povređeni muškarac prebačen na hirurgiju Opšte bolnice u Kruševcu.
Foto: Depositphotos
Sve se, prema saznanjima “Novosti”, dogodilo oko 4 sata ujutro, kada je nesrećni čovek krenuo da obiđe nepokretnu majku.
- Iznenada je napadnut nožem dok je bio u hodniku, ima povrede desnog uha-navodi izvor “Novosti”. -Napadač je pobegao iz kuće, a žrtva je bila dovoljno prisebna da pozove komšiju, koji ga je prebacio do Doma zdravlja u Varvarinu, posle čega je sanitetom transportovan do kruševačke bolnice.
Potraga za NN licem je u toku. Ceo slučaj istražuje Osnovno javno tužilaštvo u Kruševcu. Ovo je drugi težak incident koji se dogodio u okolini Varvarina od početka meseca. Kako su “Novosti” ranije pisale, od posledica pada zadobijenih od udarca u indicentu u selu Bačina, koji se dogodio u noći između 31. oktobra i 1. novembra, sedam dana kasnije u KC Niš preminuo je mladić Marko Ristić (23) iz sela Varvarina.
TRAMP ŠOKIRAN I OGORČEN ZBOG NAPADA NA PUTINOVU REZIDENCIJU: Detalji razgovora američkog i ruskog predsednika
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je šokiran i ogorčen pokušajem Kijeva da izvede napad na državnu rezidenciju predsednika Rusije Vladimira Putina, izjavio je pomoćnik predsednika Ruske Federacije Jurij Ušakov.
29. 12. 2025. u 17:38
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (1)