ODNELI TELEFON I LAPTOP IZ VIKENDICE: Uhapšena dvojica Novosađana osumnjičenih za krađu
POLICIJA u Novom Sadu uhapsila je M.K. (29) i M.C. (27) iz tog grada zbog postojanja osnova sumnje da su počinili tešku krađu.
Foto Ilustracija / B. Subašić
Njih dvojica se sumnjiče da su u noći između 26. i 27. septembra ušli u vikendicu u kojoj je bio pedesetpetogodišnji Novosađanin i uzeli mu telefon i laptop.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni osnovnom javnom tužiocu u Novom Sadu.
Preporučujemo
NOVOSAĐANKAMA OTIMAO LANČIĆE? Policija uhapsila I.B. (19) osumnjičenog za tri krađe
28. 08. 2020. u 13:01
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)