NEBOJŠA I ŽELJKA POGINULI KOD ŠAPCA: Otkriven identitet bračnog para nastradalog u stravičnoj nesreći
25. 07. 2020. u 15:09
U SAOBRAĆAJNOJ nesreći kod Šapca poginuli su Nebojša M. (46) i njegova supruga Željka (39) iz Laćarka.
Najnovije iz rubrike
U Novom Pazaru uhapšene dve osobe zbog pogibije radnika na gradilištu
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su M. D. (36) iz Novog Pazara i turskog državljanina M. S. (55) zbog sumnje da su odgovorni za pogibiju radnika na gradilištu stambenog objekta u Novom Pazaru, saopštio je danas MUP.
27. 06. 2026. u 00:18
ISTRAGA UBISTVA ALEKSANDRA NEŠOVIĆA : Danka Vuković ispričala da je poslala novac i tompuse, a ne pištolj
BILA sam izričito protiv druženja mog supruga i Aleksandra Nešovića Baje, jer sam smatrala da je on zao čovek. Mog supruga je finansijski iskorišćavao, koristio je njegove kontakte za sopstveni interes i to je jedini razlog zašto mu se približio. Na kraju ga je i reketirao.
26. 06. 2026. u 20:00 >> 20:15
U STANU NARKOTICI I PIŠTOLJ: Krivična prijava Novosađaninu M.P. (41) osumnjičenom za trgovinu drogom i nelegalno oružje
U NASTAVKU akcije usmerene na suzbijanje trgovine narkoticima i pronalazak nelegalnog oružja, novosadska policija će podneti krivičnu prijavu protiv M.P. (41) iz Novog Sada za neovlašćenu proizvodnju i stavljanje u promet opojnih droga iz člana 246 KZ RS, kao i krivično delo neudozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija iz člana 348 KZ RS. Krivična prijava će po nalogu nadležnog Višeg javnog tužioca biti podneta u redovnom postupku.
26. 06. 2026. u 16:11
MAJKA UBIJENOG ANDREJA NAKON SASLUŠANJA MALOLETNOG UBICE IZ NIŠKE BANJE: Ubica mog deteta nije pokazao ni trunku kajanja
NEMAM reči da opišem koliko je bilo teško gledati ubicu sopstvenog deteta. Njegov izgled me je baš iznenadio, dosta se promenio, raskrupnio je, kao da mu je tamo sasvim lepo. Ubica mog deteta ni u jednom trenutku nije pokazao kajanje za ono što je učinio. Nalazi razne izgovore i to je to. Koliko su krivi roditelji, toliko je kriv i on. Ne slažem se sa tim da neko sa 13 godina ne treba da odgovara. Ako si bio sposoban da uradiš nešto tako svirepo, budi sposoban i da odgovaraš.
26. 06. 2026. u 16:08
NOVOSADSKA POLICIJA NASTAVLJA AKCIJE: Uhapšene tri osobe, pronađena droga, oružje i ručne bombe (VIDEO)
POLICIJSKI službenici PU u Novom Sadu su u nastavku akcije usmerene na suzbijanju trgovine narkoticima i pronalasku nelegalnog oružja i eksplozivnih materija uhapsili su tri osobe i pronašli veću količinu droge, oružje i bombe...
26. 06. 2026. u 15:36
Boki
25.07.2020. 15:57
U normalnim državama postoje rampe na pružnim prelazima!
ChuChu
25.07.2020. 18:31
@Boki - Ni u jednoj drzavi ne postoje rampe na svim prelazima...niti ce ikada postojati rampe na svim prelazima, sasvim je dovoljan "andrejin krst" i saobracajni znak STOP, svi znamo sta to znaci a sad sto se 99% vozaca drumskih vozila ne obazire na saobracajni znak STOP, sami su krivi kad nastradaju !!!
Zokica
25.07.2020. 18:33
@Boki - Ne postoje, Kanada je jedna od tih normalnih drzava ali su 90 procenata njihovih prelaza bez rampi pa se ovakve nesrece ne desavaju, sve je to posledica razmisljanja i odluke vozaca auta kao i nedovoljne edukacije pre polaganja vozackog ispita.
vuk
25.07.2020. 18:35
Mnoge stvari ljudi shvataju olako. Zivot je jedan. Da je stao ,izgubio bi 10 minuta .Ljudi nazalost pocinju da gledaju ima li voza tek kad su na prelazu. Bio sam svedok, u vozu, slicne situacije, na potpuno preglednom delu auto je bez ikakvog kocenja podleteo pod voz. Mnogo smo kao narod neobazrivi generalno.
PEDJA
26.07.2020. 08:26
@vuk - Nije bad tako.... Pogledajte kakve su nam pruge I pruzni prelazi...Uzas pruge su nam zarasle u korov I. zbunje nepregledane nema ko da ih odrzava zato sto su otpustili radnike I jos nesto Voz treba pred pruznmi prelazom da skoro stane a nisam siguran da to rade
Bojan
26.07.2020. 08:49
@PEDJA - Ma da, treba da stane i da pregura voz preko prelaza. Voz ima prednost, auto mora stati i gotovo. Dozvolis da te udari voz koji ide 40 50 na sat, nesreća za čitavu porodicu zbog gluposti
Realan
25.07.2020. 20:11
Zar je moguce da nemamo rampe na svim pružnim prelazima u zemlji?izgubljena jos dva života!Dvoje dece ostali bez roditelja!Moje naiskrenije saučesce porodici nastradalih.