Pokušan nasilan upad u kliniku ispred koje je Čeda tukao vlasnika
NEPOZNATA lica pokušala su noćas da provale u ambulantu za rehabilitaciju Fizio centra, čije je vlasnik Žarko Ivković, sa sedištem u Ulici Milutina Milankovića broj 1, saznaju Novosti.
Foto: Arhiva VN
Slučaj je prijavljen policiji i istraga je u toku.
-Noćas je pokušan nasilan ulaz u Fizio centar na ista ona vrata ispred kojih je u subotu, oko 16.50 minuta, bivši narodni poslanik Čedomir Jovanović naneo telesne povrede reketom za tenis vlasniku ambulante za fizikalnu rehabilitaciju Žarku Ivkoviću-rekao nam je Dejan Dubajić, advokat Žarka Ivkovića.
-Ivković je dobio tom prilikom brojne hematome po glavi, rukama i leđima, krvarenje na ruci je bilo zaustavljeno uz nekoliko „kopči“, a ruka mu je imobilisana, a neće biti sposoban za rad dve nedelje. Skrećem pažnju, da je povod za prebijanje Ivkovića od strane Jovanovića bilo odbijanje Ivkovića da vozaču Jovanovića, gospodinu Nebojši Maslovariću, zvanom Žule, dozvoli da po nalogu Čedomira Jovanovića na vratima ambulante Ivkovića promeni brave-kaže Dubajić.
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)