ČEDA JOVANOVIĆ TUKAO REKETOM VLASNIKA KLINIKE

18. 07. 2020. u 18:14 >> 18:16
ČEDOMIR Jovanović danas je oko 17 časova u ulici Milutina Milankovića broj 1, ispred Klinike za fizikalnu terapiju “Fizio centar” vlasniku D.I. reketom za tenis zadao više udaraca u predelu glave i tela.
Кризира!
Izgleda da ga ipak nisu izlečili do kraja.
@Komentator - Pa nisu mu glavu lecili
@mire - Verovatno mu se nije dopalo sto mu nasi spasavali glavu za dzaba a sad ce crnogorac da ga odere za malko oporavka u sred Beograda... Tako treba.
........zašto ga lečili od kovid19.....?
Bas liberalno, progresivno, prozapadno i kulturno....
Zar ne treba da bude u kucnom karantinu ?
Uhvatila kriza, dugo bio u izolaciji
I nece provesti ni dana u zatvoru sto je odlicna poruka ostalim nasilnicima.
Čim nema alfe ovi niži počnu da nasrću.
Europljanin i intelektualac. Coban sa dna kace. Tri ovce da mu damo ne bi uspeo da ih sacuva. Dobra je ova Srbija kakvi su sve rukovodili njome.
Do pre neki dan mrtav bolestan, slika se sa infuzjom i glumi ludilo, a danas pun snage.
pripreme za US Open su ranije krenule? ili se Student natravio
ZNACI ISTINA JE DA NIJE BIO BOLESTAN VEC JE LAGAO
Mora da postoji neki razlog, ne opravdavam nasilje , ali ko zna , možda je to neko od onih bolesnika koji su objavili da je umro.
@Azur - I ja mislim - da ima tu nešto. Baš iz "čidta mira"?
Ćamil Dopa kreno da poseti Sandokana Jovanovića pa ga savatali, ovaj kad to čuo podivljao, pa reketom pretukao lekara.
Da bi razumeli coveka. Ajmo jednu zagonetku: Reket nosim a tenis ne igram. Cime se taj bavi?
Prvo to je njegov fizio centar, a pod dva, taj dr. je pustio laž da je Čeda umro. Zasluženo.
Kao da je general jos ima i vozaca e Srbijo nasto si spala kad izdajnik radi sta hoce po drzavi.
Није га претуко,Да јесте,тешко да би и стајао.Рекетом????? И није без разлога,како "доктор" лекар каже.То је немогуће.За свађу је потребно двоје.
Udario tuk na luk.Kaze jedna stara srpska poslovica.Sto se Cede tice nista nas ne moze iznenadti.Mafijas ostaje marija.
Uvek sam verovala da nesto nije u redu da njim
Ko je video taj dogadjaj ,da li postoji snimak ili svedok? Mozda je spin...
Čedo što vam je ovo trebalo. Taman smo mislili dA STE POSTALI MUDRI I DA VAS NIKO NE MOŽE ISPROVOCIRATI. šTETA
Namestaljka--i ovaj doca ima putra na glavi ko i Ceda Prah.
Uzvratiti mu isto batinama pa onda na robiju.
Биће да су не рашчишћени финансијски послови.
Najnovije iz rubrike

UHAPŠEN POLICAJAC IZ ZEMUNA ZBOG ŠVERCA NARKOTIKA: Interventna mu našla 2 džaka sa 70 kila tableta amfetamina
A.M. (37), policijski službenik PU Beograd - PS Zemun uhapšen je zbog šverca narkotika.
04. 05. 2025. u 08:41

PRIVEDEN OSUMNJIČENI ZA UBISTVO: Maloletniku određno zadržavanje od 48 sati
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, Trećeg odeljenja UKP, PS Čukarica i PS Rakovica, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom Odeljenjem za maloletnike, uhapsili su sedamnaestogodišnjaka zbog postojanja osnova sumnje da je, danas na Čukarici, izvršio krivično delo ubistvo nad devetnaestogodišnjim mladićem.
03. 05. 2025. u 23:23

NAĐEN I NOŽ, MLADIĆ UMRO U DOMU ZDRAVLJA: Detalji ubistva na Čukarici
Beogradska policija privela je dvojicu muškaraca pod sumnjom da su ubili mladići (19) na Čukarici. Istraga u toku.
03. 05. 2025. u 16:43

UBIJEN MLADIĆ NA IBARSKOJ MAGISTRALI: Dvojica muškaraca privedena
PREMA prvim informacijama, mladić (19) ubijen je danas na Ibarskoj magistrali.
03. 05. 2025. u 16:33

PROTIV VOZAČA DISCIPLINSKA PRIJAVA: Incident u autobusu JGSP "Novi Sad" na liniji za Čenej
PROTIV vozača JGSP "Novi Sad", biće podneta disciplinska prijava, zbog incidenta na liniji za Čenej, u kojem je vozač gradskog prevoznika učestvovao.
03. 05. 2025. u 11:22
Komentari (38)